Öğrenciler 'Kampüs Kart' ile PTT hizmetlerinden yararlanacak

Öğrenciler 'Kampüs Kart' ile PTT hizmetlerinden yararlanacak

Marmara Üniversitesi ile PTT, 'Kampüs Kart Projesi' için iş birliği protokolü imzaladı. Kampüs Kart ile öğrenciler ve idari personel birçok hizmetten yararlanabilecek.

Marmara Üniversitesi ile PTT, 'Kampüs Kart Projesi' için üniversitenin Sultanahmet Yerleşkesi'nde iş birliği protokolü imzaladı. Şubat ayında hayata geçilecek Kampüs Kart Projesi' ile üniversitenin öğrencileri, öğretim elemanları ve idari personelinin PTT hizmetlerinden yararlanacak. Ayrıca üniversiteye girişlerde, yemekhanelerinde, kütüphanelerinde ve oto parklarında para ödemeden kart kullanmak suretiyle hizmet verileceği ifade edildi. İmza törenine Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar, PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, üniversitenin öğretim elemanları ve kurumların temsilcileri katıldı. 

''PTT'NİN HİZMETLERİNDEN İNDİRİMLİ ŞEKİLDE YARARLANACAKLAR'' 
Proje hakkında bilgi veren Genel Müdür Kenan Bozgeyik, ''Bu ülkenin iki güzide kuruluşu, karşılıklı işbirliği ile çalışanlarımız, öğrencilerimiz, hocalarımız ve üniversite yönetiminin kullanmış oldukları PTT hizmetlerinden indirimli şekilde yararlanacak. Üretmiş olduğumuz 'Kampüs Kartı' öğrenciler her yerde kullanacaklar. Hem hayatları kolaylaşacak hem de hizmetleri indirimli şekilde satın almış olacaklar. Kargo, bankacılık ve PTT'nin diğer hizmetlerini uygun şartlarda daha iyi şekilde kullanacaklar. PTT olarak üniversitemizin araştırmalarıyla, hocalarımızın birikimlerinden yararlanarak ve güçlü işbirliği yaparak ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Ülkemizin yaşam kalitesini yükseltmek gibi önemli işleri işbirliği halinde yürüteceğiz. Proje ile ilgili bütün çalışmalar tamamlandı. Şubat ayı itibari ile tam olarak proje hayata geçecek'' şeklinde konuştu. 

''KAMPÜS KART İLE PEK ÇOK HİZMET PARA KULLANMAKSIZIN TEMİN EDİLMİŞ OLACAK'' 
Rektör Prof. Dr. Erol Özvar ise şöyle konuştu: ''İki kurum, Türkiye'nin aslında müstesna projelerinden bir tanesine imza atıyor. Bu proje ile PTT'nin alt yapısından istifade etmek suretiyle üniversitemize bir 'Kampüs Kart hediye ediyoruz. Bu Kampüs Kart ile birlikte üniversitemizin öğretim elemanları, idari personeli ve öğrencileri artık üniversiteye girişlerde, yemekhanelerde, kütüphanelerinde ve oto parklarında para ödemeden kart kullanmak suretiyle bir hizmet almış olacaklar. Bu çerçevede PTT'nin alt yapısı ile üniversitemizin gereksinimlerini bir araya getirdik böylece çok önemli bir proje ortaya çıktı. Bu proje bir kamu projesidir. İnşallah ileride kampüs dışında da bu projeden ortaya çıkan kartları kullanmak suretiyle bir takım istifadelere kavuşulmuş olacaktır. Bunların içerisinde belki müzeler ve ulaşım olacaktır. 'Kampüs Kart ile pek çok hizmet para kullanmaksızın temin edilmiş olacaktır. Başarılı bir proje hazırladığımızı düşünüyorum. İnşallah PTT ile bundan sonra da güzel projelerimiz olur. Genel müdür ile bu konuda hem fikir olduk''. 

D 100 Karayolunda kaza: Sürücü sıkıştığı araçtan 1,5 saatte çıkarılabildi D 100 Karayolunda kaza: Sürücü sıkıştığı araçtan 1,5 saatte çıkarılabildi

Otomobil ile otobüsün çarpışma anı kamerada Otomobil ile otobüsün çarpışma anı kamerada

Antalya'daki cinayetin zanlısı Konya'da menfezde yakalandı Antalya'daki cinayetin zanlısı Konya'da menfezde yakalandı

TSK'dan ''KIŞ-2019'' Tatbikatı TSK'dan "KIŞ-2019" Tatbikatı

'100'ün üzerinde komiser yardımcısı tutuklandı' '100'ün üzerinde komiser yardımcısı tutuklandı'

Mavi bereliler terörist inini imha etti Mavi bereliler terörist inini imha etti

DSP'nin Ankara adayı belli oldu DSP'nin Ankara adayı belli oldu

Üniversiteli genç kızdan acı haber Üniversiteli genç kızdan acı haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Emek tanzim satış noktasına Bursalılar büyük ilgi gösterdi  Emek tanzim satış noktasına Bursalılar büyük ilgi gösterdi

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Erdem ''Merhaba Nilüfer'' dedi CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Erdem "Merhaba Nilüfer" dedi

Bursa'da Bozbey'den ruhsat açıklaması Bursa'da Bozbey'den ruhsat açıklaması

İstanbul'da silahla başından vurulan kişi ağır yaralandı İstanbul'da silahla başından vurulan kişi ağır yaralandı

Bursa İznik Müzesi'nin 7 yıldır kapalı olmasına tepki Bursa İznik Müzesi'nin 7 yıldır kapalı olmasına tepki