O yolu kullananlar dehşeti yaşadı

O yolu kullananlar dehşeti yaşadı

Ankara Çevre Yolu'nda elektrik direğinin devrilmesi sonucu kopan teller seyir halindeki bir yolcu otobüsünün de aralarında bulunduğu 4 araca zarar verdi. Kaza sonrası sürücü kabini ağır hasar gören kamyonun şoförü Sezai Özçoban, "Elektrik kablolarının yere düşmesiyle birden önüm kesildi." dedi.

Ankara Çevre Yolu'nun Bağlıca mevkisinde refüjde bulunan bir elektrik direği henüz belirlenemeyen nedenle devrildi.  Bu sırada direkten koparak yola savrulan elektrik telleri İstanbul istikametine giden Sezai Özçoban'ın kullandığı 34 GY 7857 plakalı kamyon ve aynı şeritte ilerleyen Adnan Gümüşsoy yönetimindeki 06 YB 3882 plakalı tır ile yolun karşı şeridinde seyir halindeki Hamza Karaca idaresindeki 06 KP 518 plakalı yolcu otobüsü ve Ayşe Ünlü'nün sürdüğü 34 RT 4178 plakalı otomobile çarptı. 

Kaza sonrası sürücü kabini ağır hasar gören kamyonun şoförü Özçoban elinden hafif yaralandı.  Yolcu otobüsünün ön kısmı zarar gördü. Yakıt deposu delinen tırdan litrelerce mazot yola aktı. Ayrıca otomobilde de hasar meydana geldi. Olay sonrası bölgeye çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. 

"ÖNÜM BİRDEN KESİLDİ"

Hafif yaralanan kamyon sürücüsü Sezai Özçoban, gazetecilere yaptığı açıklamada, Konya'nın Ereğli ilçesinden İstanbul'a domates taşıdığını ve seyir halindeyken refüjdeki elektrik direğinin bir anda yola düştüğünü söyledi. 

Direkten kopan tellerin kamyonun kabin kısmına zarar verdiğini belirten Özçoban, "Elektrik kablolarının yere düşmesiyle birden önüm kesildi. Sağlık durumumda bir sıkıntı yok. Daha sonra aracımdan çıkarak sağlık ekiplerine haber verdim. Etraftaki vatandaşlar da trafik ekiplerine haber verdi. Diğer şeritteki araçlar da hasar gördü." dedi. 

Bölgeye gelen elektrik idaresi ekipleri bölgedeki enerji akımını kesti. Devrilen direk ve kopan teller ise itfaiye ve polis ekiplerince yol kenarına kaldırıldı. Olay nedeniyle Ankara Çevre Yolu'nun İstanbul ve Gölbaşı istikameti yaklaşık bir saat ulaşıma kapalı kaldı.

İmamları kızdıran yoruma tepki: Cenaze namazını kıldırmayın İmamları kızdıran yoruma tepki: Cenaze namazını kıldırmayın

Müşteri iletişim merkezlerine yeni standart Müşteri iletişim merkezlerine yeni standart

Van'da korkunç olay! Van'da korkunç olay!

Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti! Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti!

Bursa Büyükorhan'da toplu balık ölümleri korkuttu Bursa Büyükorhan'da toplu balık ölümleri korkuttu

Tavuk eti fiyatlarında korkunç artış! Tavuk eti fiyatlarında korkunç artış!

Bursa'da bedavacılardan dayak yiyen güvenlik görevlisini isyan ettiren karar Bursa'da bedavacılardan dayak yiyen güvenlik görevlisini isyan ettiren karar

Bursa'da satılık Cami elde kaldı, dernek başkanı 10 lira kampanyası başlattı Bursa'da satılık Cami elde kaldı, dernek başkanı 10 lira kampanyası başlattı

Bursa'da hem saz çalıyor hem ayakkabı tamir ediyor Bursa'da hem saz çalıyor hem ayakkabı tamir ediyor

Bursa'da tüplü doğalgaz protestosu Bursa'da tüplü doğalgaz protestosu

Korkunç görüntü! Genç kadın kendini böyle bıraktı Korkunç görüntü! Genç kadın kendini böyle bıraktı

Yürek burkan sözler! ''Polis amca ne olur annemi bekleyelim'' Yürek burkan sözler! "Polis amca ne olur annemi bekleyelim"

Diri diri toprağa gömüldüler! ''Toprağın ağırlığını ya da hafifliğini hissetmeye çalıştık'' Diri diri toprağa gömüldüler! "Toprağın ağırlığını ya da hafifliğini hissetmeye çalıştık"

Bursa'da bu yollara dikkat! (24 Eylül 2018 Pazartesi)	Bursa'da bu yollara dikkat! (24 Eylül 2018 Pazartesi)

Faruk Çelik'ten Bursa adaylığı haberlerine gelen yorumlara sert tepki! Faruk Çelik'ten Bursa adaylığı haberlerine gelen yorumlara sert tepki!