Netflix 9 sezon süren komedi dizisini iptal etti!

Netflix 9 sezon süren komedi dizisini iptal etti!

Netflix, 1975 ve 1984 yılları arasında dokuz sezon yayınlanan One Day at a Time komedi dizisini günümüze uyarlayarak izleyicilerle buluşturmuştu. Üçüncü sezona giren dizinin ilk bölümü 6 Ocak 2017'de yayınlanmıştı.

Son bölümü ise bundan tam beş hafta önce yayınlanan komedi dizisi için Netflix'den kötü haber geldi. İzleyicilerden gelen olumlu tepkilere rağmen, izleyici sayısının yetersiz olduğu belirtilerek dizinin iptal edildiği açıklandı.

Netflix One Day at a Time dizisini iptal etti!

Dizi için başka bir yayıncı arayışının başladığı belirtilirken, dizinin kadrosunda Todd Grinnell, Justina Machado, Isabella Gomez, Stephen Tobolowsky ve Rita Moreno gibi isimlerin yer aldığını belirtmek isteriz.

En önemlisi ise günümüz uyarlamasını, 1970'li yıllarda olduğu gibi Norman Learüstleniyor. Küba kökenli bir Amerikan ailesinin odak noktası olduğu dizide, eski bir asker olan ve eşinden boşanan Penelope'nin günlük hayatı konu alınıyor.

İki çocuğuyla yeni hayatına alışmaya alan kadının hikayesini anlatan bu diziye tamamen komedi yapımı demek yanlış olacaktır. Kahkaka efektlerinin yer aldığı One Day at a Time komik espiri ve diyaloglar içeriyor olsa da, tamamen komedi beklentisi ile yaklaşmak sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı

Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü

Bursa'da kahramanlara duygusal anma Bursa'da kahramanlara duygusal anma

Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor

Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var

Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı

Antalya'da falezlerde korku dolu anlar Antalya'da falezlerde korku dolu anlar

Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki

Akşener Bursa'da konuştu: Biz ekonomiyi konuşmaya devam edeceğiz Akşener Bursa'da konuştu: Biz ekonomiyi konuşmaya devam edeceğiz

Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı

Benzine zam geldi! Benzine zam geldi!

Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: ''Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist'' Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: "Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist"

92 yaşındaki Ümmühani Güllü sosyal medyada olay oldu 92 yaşındaki Ümmühani Güllü sosyal medyada olay oldu