Nergis Kumbasar: Sıla-Ahmet Kural haberini görünce şoka girdim

Nergis Kumbasar: Sıla-Ahmet Kural haberini görünce şoka girdim

Oyuncu Nergis Kumbasar, son günlere damgasını vuran Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uyguladığı iddiasına şok olduğunu belirtirken, meslektaşı için "Tedavi edilebilir" yorumunda bulundu.

Nergis Kumbasar'ın, Sözcü'ye verdiği röportajdan ilgili bölüm şöyle:

Son yaşanan magazin olayları hakkında ne düşünüyorsunuz? Önce Arda Turan-Berkay, ardından Ahmet Kural-Sıla...

Yıllar önce ilk yazdığım senaryo olan 'Evimin Erkeği' bir kanalda yayınlanmıştı ve Ahmet Kural da o dizide oynamıştı. Ahmet, karakteri öyle güzel canlandırmıştı ki, her zaman efendi kimliğiyle tanıdım onu. Dolayısıyla bu haberleri izleyince şoka girdim. Çok şaşırdım.

Tanıdığınız için de tabii beklemiyorsunuz böyle bir şiddet olayını

Evet, ama bu tip durumlarda her zaman kadının beyanını esas alıyorum. Neden? Çünkü haberleri takip ettiğim kadarıyla Ahmet'in geçmişe dönük şiddet eğilimi var. Ve sanırım alkol alınca bu ortaya çıkıyor. Bu çok acı ve kötü bir şey. Bence tedavi edilebilir bir durum. Keşke insanlar kendilerindeki bu tip problemleri görüp bununla başetseler. Çok acı ve Sıla'yı susmadığı için kutluyorum. Zaten hiçbir kadın da susmamalı. Kimi 'itibarım sarsılır' diye susuyor, kimi 'beni seviyor' deyip susuyor, kimi 'beni terkeder' diye konuşmuyor. Sustukça bunu yapan kişiler ne tedavi görüyor ne de şiddetin sonu geliyor. Bu arada çok ilginç, astrologlar son bir aydır 'Eski ilişkilerinize dönmeyin daha beter olacak' diyor. Tabii konu yargıda intikal etti ve dört duvar arasında ne yaşandı bilemeyiz. O nedenle de çok fazla yorum yapamayacağım.

Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı

Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu

Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı! Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı!

Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi! Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi!

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı)

Dekolteli kıyafeti başına dert oldu Dekolteli kıyafeti başına dert oldu

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar

Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı