MUYAD'dan Altepe'ye teşekkür plaketi

MUYAD'dan Altepe'ye teşekkür plaketi

Mudanya ve Köyleri Yardımlaşma Derneği'nin (MUYAD) Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katılan Eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye, derneğin faaliyetlerine verdiği desteklerden ötürü MUYAD Başkanı Sahip Keçici tarafından teşekkür plaketi verildi.

Mevcut Başkan Sahip Keçici'nin güven tazelediği Mudanya ve Köyleri Yardımlaşma Derneği'nin (MUYAD) Olağan Genel Kurul Toplantısı'na Eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de katıldı. 

Altepe, Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda yaptığı açıklamada "Sahip Keçici doğru işler yapıyor ki bu kadar seviliyor. Bu yoğunlukta insanı burada toplayabiliyor. MUYAD, hizmetleriyle öne çıkan Mudanya için çok önemli bir dernek" dedi.

MUYAD Başkanı Sahip Keçici ise konuşmasında "Sayın Başkan Recep Altepe'ye bugüne kadar hizmetlerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. MUYAD olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, mahallelerimizin sorunlarının giderilmesinde büyük yardımlarınız oldu. Buraya da geldiniz. Tekrar teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. 

Konuşmaların ardından Keçici tarafından Altepe'ye teşekkür plaketi de takdim edildi.

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!

Üniversite öğrencisi 7. kattan düşüp öldü Üniversite öğrencisi 7. kattan düşüp öldü

1.2 milyon kişi iflas sınırında 1.2 milyon kişi iflas sınırında

Feci ölüm... Önce traktöre sonra TIR'a çarptı! Feci ölüm... Önce traktöre sonra TIR'a çarptı!

Ürün aynı, fiyat farklı: Marketler arasındaki fiyat farkı 25 TL'yi buldu Ürün aynı, fiyat farklı: Marketler arasındaki fiyat farkı 25 TL'yi buldu

İstinat duvarı çöktü, 4 araç apartman bahçesine düştü İstinat duvarı çöktü, 4 araç apartman bahçesine düştü

Şans eseri oradan geçiyordu... Pencereden atılan çocukları kurtardı! Şans eseri oradan geçiyordu... Pencereden atılan çocukları kurtardı!

Feci kaza! Arıza yapan otomobili iterken can verdi Feci kaza! Arıza yapan otomobili iterken can verdi

Polisleri alarma geçiren canlı bomba ihbarı! Polisleri alarma geçiren canlı bomba ihbarı!

15 yaşındaki öğrencisiyle pikniğe giden Müdür Yardımcısı kayboldu 15 yaşındaki öğrencisiyle pikniğe giden Müdür Yardımcısı kayboldu

Mahallede panik! Sokağa döküldüler Mahallede panik! Sokağa döküldüler

Bursa'da damperi açılan TIR yönlendirme tabelalarını yıktı Bursa'da damperi açılan TIR yönlendirme tabelalarını yıktı

Bursa'da kendisini dolandırdığını iddia eden baba, kızına dehşeti yaşattı  Bursa'da kendisini dolandırdığını iddia eden baba, kızına dehşeti yaşattı