Mücevher fırsat günleri, sevgililer günü için başladı

Mücevher fırsat günleri, sevgililer günü için başladı

Mücevher Fırsat Günleri, Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı etkinlikte sunduğu indirimlerle vatandaşların yüzünü güldürüyor. Etkinlik 22'nci kez Harbiye Askeri Müze'de başladı.

Mücevher Fırsat Günleri, Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı etkinlikte sunduğu indirimlerle 22'nci kez Harbiye Askeri Müze'de başladı. Üretici firmaların sezon sonu stoklarını ve ihraç fazlası ürünlerini yüzde 70'e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satıldığı Mücevher Fırsat Günleri, bu kez Sevgililer Günü için 08-14 Şubat tarihlerinde gerçekleşiyor. 40 üretici firmanın katıldığı etkinlik kapsamında, sevginizi ifade edebileceğiniz her bütçeye ve her zevke uygun tektaş yüzükler, kolyeler ve küpeler bulmanın mümkün olduğu belirtildi.

Pırlanta ve Sevgililer Günü denince akla ilk gelen tektaşlar, binlerce seçeneği ile etkinlikte yer aldığı belirtilirken, yaklaşmakta olan Sevgililer Günü'nü güzel bir anıya çevirmek isteyenler için 500 TL'den başlayan fiyatlarla tektaş bulmak mümkün. Tektaş dışında, kolye uçları, beştaşlar, pırlanta setler, elmas setler ise uygun fiyatlara satıldığı bilgisi verildi.

Fuara katılan Pink Diamond firmasının Genel Müdürü Natali Basmacı, ''Özel indirimlerimiz var, bu haftaya özel ürünler tasarladık. Hediye almak isteyenler uygun fiyatlara ürünler bulabilir. 300 TL'den 30 bin TL'ye kadar ürünlerimiz var. Sevgiler Günü'nde evlenme teklif edecekler buyursun gelsinler. Uygun fiyata özel tektaşlarımız var. Ayrıca kolye ve bileklik var, onları da alabilir. Bir hafta boyunca buradayız. Ürün alan herkese küçük hediye veriyoruz'' dedi.

''Türkiye'de ilk; Baget Beştaş''

Fuara özel Baget Beştaş ürün yaptıklarını söyleyen Baran Mücevherat Genel Müdürü Erdal Dede, ''Bu Türkiye'de bir ilk. Bu şekilde Baget Beştaş hiç kimsede yok. Özel indirimlerimiz ve 600 TL'den başlayan ürünlerimiz var. Ürünlerimizi sınırlı sayıda ürettik. Baget her zaman bulunan kesim değil, özel kesim olduğu için bir ilk oluyor. Stoklarımıza daha farklı baget çeşitlerimiz var. Yüzük, kolye gibi ürünlerde özel tasarımlarımız var. Sevgiler Günü'nde bu fırsat değerlendirilsin'' açıklamasında bulundu.

İmalatçı olarak fuara katıldıklarını dile getiren Rina Diamond Satış Sorumlusu Fehmi Koçhisarlı, ''Ürettiğimiz ürünleri sezon sonunda ve özel günlerde uygun fiyata satıyoruz ki alıcı kitleye hitap edelim. Onun için cazip ürünler yaptık. Tektaşlardan dışında fırsat ürünlerinde cazip fiyatlar var. Tektaşlar, 14 Şubat gibi günün özelliğine uygun hitap ediyor. 800 TL'ye tektaş ürünleri var, 20 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. İstenilen ürüne göre vasıflar değişiyor. Sevgiler Günü için muazzam fırsat diyebiliriz. Sevgilisine hediye alacak arkadaşları buraya gelmelerini tavsiye ediyorum'' diye konuştu.

Fuarı alışveriş için gelen Mevlüde Ormancı , ''Burayı çok seviyorum, çünkü beyim burada askerlik yapmış. Buraya onun anısına gelip bir yüzük alıp giderim. Buradaki ürünler uygun. Gençler tavsiyem; durmasınlar hediye alsınlar. Fiyatlar çok uygun. Yüzüklere, kolyelere ve diğer ürünlere bakıyorum, meraklıyım'' dedi.
Sereks Fuarcılık tarafından her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Mücevher Fırsat Günleri, 14 Şubat'a kadar 10.30-20.00 saatleri arasında girişler ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Bursa'da fabrikada yangın Bursa'da fabrikada yangın

Cep telefonlarına döviz zammı geliyor! Cep telefonlarına döviz zammı geliyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''En büyük görev size düşüyor'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "En büyük görev size düşüyor"

Bursa - Orhaneli yolu kısmen trafiğe açıldı Bursa - Orhaneli yolu kısmen trafiğe açıldı

Bursa'da sel felaketinde mağdur olan vatandaşlar yardım eli bekliyor Bursa'da sel felaketinde mağdur olan vatandaşlar yardım eli bekliyor

Tüfekle tehlikeli oyun ölüm getirdi! Tüfekle tehlikeli oyun ölüm getirdi!

Yeni çipli kimlik kartlarını almayanlar dikkat! Yeni çipli kimlik kartlarını almayanlar dikkat!

Faruk Özlü yerli otomobilde en şanslı ili açıkladı Faruk Özlü yerli otomobilde en şanslı ili açıkladı

Bursa'da görünmez kazada kolunu kaybetti Bursa'da görünmez kazada kolunu kaybetti

Polisi görünce telefonlarını aşağıya attılar! Polisi görünce telefonlarını aşağıya attılar!

Akşener: ''Sizin cebinizden alıyor...'' Akşener: "Sizin cebinizden alıyor..."

Erdoğan'dan flaş döviz ve altın çağrısı Erdoğan'dan flaş döviz ve altın çağrısı

Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Bursa'da sel ve heyelan bölgesinde Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Bursa'da sel ve heyelan bölgesinde

Çalıştığı otelde akıma kapılarak öldü! Çalıştığı otelde akıma kapılarak öldü!

Göçük altında kalan işçi can verdi! Göçük altında kalan işçi can verdi!

Türkiye genelinde 60 bin 503 metruk bina yıkılacak Türkiye genelinde 60 bin 503 metruk bina yıkılacak