Mozilla ücretsiz dosya aktarımı servisini sundu!

Mozilla ücretsiz dosya aktarımı servisini sundu!

Mozilla FireFox Send ismini verdiği yeni servisini duyurdu. Artık kullanıcılar dosyalarını sisteme yükleyip onun URL'sini ücretsiz bir şekilde paylaşabilecek.

Mozilla Firefox Send ile dosya aktarım dönemi başladı!

Kullanıcılar giriş yapmadan bir seferde 1 GB'a kadar dosya yükleyebiliyor. Ancak 2.5 GB'a kadar yükleme yapabilmek için ücretsiz bir Mozilla hesabı oluşturmak gerekiyor. Bu işlemin ardından dosya yüklemek oldukça kolay.

Dosyalar yüklendikten sonra dosyanın paylaşılabilir linkine indirme sınırı koyabilirsiniz. Ayrıca zamanlama ayarıyla da dosyanın belli bir süre geçtikten sonra otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Daha da güvenli hale getirmek için, linke bir şifre ekleyebilir ve şifreyi link ile birlikte paylaşabilirsiniz. Böylece yalnızca linke ve şifreye sahip kişiler dosyalara erişebilir. Firefox Send, hem özel ayarları ile hem de arayüz kolaylığı ile birçok kullanıcının dikkatini çekecek gibi duruyor.

Ayrıca, birçok bulut depolama hizmetine yüklendikten sonra dosyalar kalıcı olarak kalır ve bunları kendiniz silmeniz gerekir. Eğer dosyalarınızın kalıcı olmasını istemiyorsanız ve sonrasında kendiniz silmekle uğraşmak istemiyorsanız da zamanlama ayarı işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Firefox Send hem küçük dosyalarınızı hızlıca paylaşmak için hem de Dropbox, Google Drive, WeTransfer gibi büyük dosyaları paylaşabileceğiniz dosya paylaşım siteleri için de farklı bir alternatif olarak kullanılabilecek.

 

Gençler tıp dünyasında iddialı Gençler tıp dünyasında iddialı

7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı 7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)

Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı

Bursa'da turizmde tanıtım atağı Bursa'da turizmde tanıtım atağı

Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız"

 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest! 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest!

Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! ''Gel beni buradan al'' Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! "Gel beni buradan al"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan"

Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış

Ucuz konutta sıra emeklide Ucuz konutta sıra emeklide

12 saat uçuş yok 12 saat uçuş yok

Deprem haritası değişti! Deprem haritası değişti!

TikTok Türkiye için iş ilanı verdi TikTok Türkiye için iş ilanı verdi

''Birden büyük bir gürültü oldu'' Saniyelerle kurtuldular "Birden büyük bir gürültü oldu" Saniyelerle kurtuldular