Mourinho'nun sözleri olay yarattı

Mourinho'nun sözleri olay yarattı

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester United, Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'ya elenerek taraftarlarını şoke etti. Ancak; Manchester United'ın Portekizli menajeri Jose Mourinho'nun maçın ardından yaptığı açıklamalar daha fazla konuşuldu.

United, İspanya'da Sevilla ile oynadığı ilk maçta rakibiyle 0-0 berabere kalırken, rövanşı ise Old Trafford'da 2-1 kaybederek Devler Ligi'nde havlu attı. Manchester United menajeri Jose Mourinho, fazla üzülmeye zamanları olmadığını ve Şampiyonlar Ligi'nden elenmelerinin dünyanın sonu olmadığını ifade etti.

"Ben daha önce United'ı bu statta iki defa eledim"

Jose Mourinho yaptığı açıklamada, "Ben Porto ve Real Madrid ile Manchester United'ı bu statta iki defa eledim. Şampiyonlar Ligi'nden elenmek bu kulüp için yeni bir şey değil. Olayı dramatize edecek zamana sahip değiliz. Cumartesi günü bir maçımız var ve 24 saatten fazla üzülecek zamanımız yok. Bu, futbol ve elenmek dünyanın sonu değil" diye konuştu.

Taraftarlar öfke dolu: Kovulmalı!

Öte yandan Mourinho'nun bu açıklamalarına Manchester United taraftarları büyük tepki gösterdi. Taraftarlar, "Mourinho bunu nasıl söyler? Eğer gücüm olsaydı onu anında kovardım. Mourinho'nun yaptığı taraftarlara hakarettir" ifadelerini kullandı.

Bursa'da ''Giymiyorsanız Giydirin''de gelinlikten çantaya her şey var Bursa'da "Giymiyorsanız Giydirin"de gelinlikten çantaya her şey var

Bursa Uludağ'da 2 gündür yağan tipi şeklinde kar hayatı felç etti Bursa Uludağ'da 2 gündür yağan tipi şeklinde kar hayatı felç etti

Bursa TMMOB'dan karbonmonoksit zehirlenmesi uyarısı Bursa TMMOB'dan karbonmonoksit zehirlenmesi uyarısı

'Maceracı' ifade verdi, Talha Uğurluel tutuklandı 'Maceracı' ifade verdi, Talha Uğurluel tutuklandı

Burası Hindistan değil, Bursa trafiği (ÖZEL HABER) Burası Hindistan değil, Bursa trafiği (ÖZEL HABER)

Aralık 2018 itibariyle Türkiye'de ekonomik görünüm nasıl? Aralık 2018 itibariyle Türkiye'de ekonomik görünüm nasıl?

Bursa'da çukurda defineci avı Bursa'da çukurda defineci avı

Bursa'da çınar yıkılmasın, diye dallarını itfaiye hortumuyla bağladılar Bursa'da çınar yıkılmasın, diye dallarını itfaiye hortumuyla bağladılar

Film gibi boşanma hikayesi Film gibi boşanma hikayesi

'Cin' diye yayınladığı videodaki canlı öyle bir şey çıktı ki! 'Cin' diye yayınladığı videodaki canlı öyle bir şey çıktı ki!

İşadamının oğluna 'siber zorbalık' davası İşadamının oğluna 'siber zorbalık' davası

İşte kusursuz bir güzelliğin sırrı! (ÖZEL HABER) İşte kusursuz bir güzelliğin sırrı! (ÖZEL HABER)

Aysın Komitgan; <br /> Belediye meclis üye adayları; 'bizde varız' Aysın Komitgan;
Belediye meclis üye adayları; 'bizde varız'

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Kar ne zaman yağacak? (11 Aralık 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Kar ne zaman yağacak? (11 Aralık 2018 Salı)

Kentsel dönüşümden ev alanlar dikkat! Kentsel dönüşümden ev alanlar dikkat!