Minik sörfçüler Alaçatı'da buşuşacak

Minik sörfçüler Alaçatı'da buşuşacak

Çeşme Alaçatı'daki Çağla Kubat Sörf Akademisi'nde Koruncuk Vakfı yararına düzenlenecek 3. Koruncuk Sörf Festivali'nde çocuklar, yaşıtlarına katkı sağlamak için yarışacak.

Organizasyonla Urla'nın Barbaros Mahallesi'nde 15 bin metrekare arazi üzerinde konumlanan ve hazırlıklarında son aşamaya gelinen Türkiye'nin ikinci çocuk köyü Koruncukköy Urla'ya katkı sağlanacak. Festivale destek olan tüm sponsorların katkıları ve katılım payları, çocuk köyü için harcanacak. Yarın saat 10.00'da başlayıp 30 Ağustos'ta saat 20.30'da yapılacak ödül töreniyle son bulacak organizasyon, 13 yaş altı, 17 yaş altı ve 21 yaş altı kız ve erkekler kategorilerinde düzenlenecek. 

Kendi adını taşıyan anlamlı organizasyona üçüncü kez ev sahipliği yapacak ünlü oyuncu ve dünya çapındaki rüzgar sörfçümüz Çağla Kubat, "Dünyada çocukların, çocuklar için yarıştığı tek organizasyon Koruncuk Sörf Festivali. Bu yıl festivalin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda düzenlenmesi daha da anlamlı oldu" dedi.

Çağla Kubat, çocuklar yarışırken hem rüzgar sörfü yeteneklerini sergileyeceklerini hem de sosyal sorumluluk projesi kapsamında farkındalık yaratılacağını söyledi. Koruncuk Sörf Festivali'nde dereceye giren çocuklara tatil ve bisiklet ödülleri veriliyor. Organizasyonun ödül töreninde sunumu ünlü sunucu Saba Tümer yapacak.

Ev yangınında anne ile oğlu öldü Ev yangınında anne ile oğlu öldü

Midibüs alev topuna döndü, yolcular canını son anda kurtardı Midibüs alev topuna döndü, yolcular canını son anda kurtardı

Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın konserine katıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın konserine katıldı!

Karda donmuş halde bulunan köpek yürekleri sızlattı  Karda donmuş halde bulunan köpek yürekleri sızlattı

Bursa İnegöl'de sis kabusu, görüş mesafesi sıfıra düştü! Bursa İnegöl'de sis kabusu, görüş mesafesi sıfıra düştü!

Boğazına cisim kaçan bebek boğulma tehlikesi geçirdi Boğazına cisim kaçan bebek boğulma tehlikesi geçirdi

Takla atan otomobilin sürücüsü ölümden döndü Takla atan otomobilin sürücüsü ölümden döndü

Amasya'da polis memuru intihar etti Amasya'da polis memuru intihar etti

Didem Uslu cinayetinde yeni gelişme Didem Uslu cinayetinde yeni gelişme

ÖSYM'den e-YDS adaylarına ''saat'' uyarısı ÖSYM'den e-YDS adaylarına "saat" uyarısı