Mehmetçikten 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel fotoğraf

Mehmetçikten 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel fotoğraf

Suriye'nin kuzeyini terörist unsurlardan arındıran Mehmetçik, 30 Ağustos Zafer Bayramı için çok özel bir fotoğraf verdi. Mehmetçik ile Münbiçli, üzerlerinde Türk bayrağı olan çocuklar omuz omuza geldi

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Suriye'nin Halep kentine bağlı Münbiç'te çocukların üzerlerinde Türk bayrağı olan tişörtlerle Mehmetçikle birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaştı. TSK'dan yapılan açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından, Fırat Kalkanı Harekât alanı ile Münbiç arasında kalan hatta, dün, 37'nci koordineli/bağımsız devriye faaliyeti icra edildiği kaydedildi. Öte yandan, TSK tarafından Münbiçli çocukların üzerlerinde Türk bayrağı olan tişörtlerle Mehmetçikle birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaşıldı.

ASKERİ SEVKİYAT SÜRÜYOR

Suriye sınırının Münbiç bölgesine Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan sevkıyat da devam ediyor. Kilis'teki sınır karakollarından Suriye sınırının Münbiç bölgesine mayına dayanıklı kirpi sevk edildi. Çobanbey üzerinden Suriye'nin El Bab bölgesi ile Münbiç sınırına da dün sevkıyat yapıldı.

Bingöl 49'uncu Komando Tugayı'ndan komando birlikleri de uçakla Gaziantep Havalimanı'na geldi. 260 kişilik komando birliği Suriye'deki üs bölgelerinde konuşlandırıldı. Kilis'te sınır hattında yoğunluk yaşanırken, sevkıyatların peyderpey devam ettiği bildirildi.

Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti! Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti!

Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı

Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı

Sabah ezanı saatleri değişti Sabah ezanı saatleri değişti

Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar

70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!
70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!

Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet

Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı

Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER) Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER)

Milli Piyango biletlerinde yeni dönem Milli Piyango biletlerinde yeni dönem

Gemliklilere müjde! Toplu konut projesinin ilk etabı bitti Gemliklilere müjde! Toplu konut projesinin ilk etabı bitti

Bursa'da feci TIR kazası! Bursa'da feci TIR kazası!