Markette gaspçı dehşeti!

Markette gaspçı dehşeti!

İstanbul Güngören'de markete giren gaspçılar dehşet saçtı. Bıçak tehdidiyle kasayı kasayı boşaltan zanlılar bozuk paraları bile poşete koyup çaldı. Elektronik eşyaları da alarak kaçan 2 gaspçı ile dışarıda gözcülük yapan bir arkadaşlarını gece bekçileri yakaladı.

İstanbul'da Güngören Güven Mahallesi Posta Caddesi'nde bulunan marketten geçen hafta 3 kişi tarafından gasp yapıldı. Dehşet anları güvenlik kamerasına da yansıdı. 

ELLERİNDE BIÇAKLARLA MARKETE GİRDİLER

19 ve 25 yaşlarındaki 3 soyguncudan biri marketin kapısında bekledi. Müşterilerin marketten çıkmasından sonra diğer 2 soyguncu bıçakları çıkarıp harekete geçti. Bir çalışanı sırtına bıçak dayayarak rehin alan zanlılar, kasiyer genç kıza da bıçak tehdidiyle kasaları açtırdı. Kısa bir süre içerisinde marketin iki kasasını soyan soyguncular, boş olan üçüncü kasayı da açtırdı. Bozuk paraları bile poşete koyup alan zanlılar, elektronik cihazları da alarak kaçtı.

'GECE KARTALLARI' YAKALADI

Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan 'Gece Kartalları' olarak adlandırılan bekçiler soyguncular Emrullah D. (19), Çağatay O. (19). ve Ercan D.'nin (25) kimliklerini tespit etti. Düzenlenen operasyonda 3 soyguncu kıskıvrak yakalandı.

UYUŞTURUCU İÇİN SOYGUN YAPMIŞLAR

Gözaltına alınan 3 zanlı, kullanmak amacıyla uyuşturucu almak için soygun yaptıklarını söyledi. Emniyetteki işlemlerinin ardından soyguncular çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Bursa Deniz Otobüsleri'nden sefer iptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nden sefer iptalleri

Murat Özdemir için karar belli oldu Murat Özdemir için karar belli oldu

Cadde ortasında saçından çekip yerde sürüklediler Cadde ortasında saçından çekip yerde sürüklediler

Bursa'da zincirleme kaza! Bursa'da zincirleme kaza!

CHP'nin büyükşehir belediye başkan adayları belli oldu! CHP'nin büyükşehir belediye başkan adayları belli oldu!

Kızılay'a kayyum atama kararı iptal edildi Kızılay'a kayyum atama kararı iptal edildi

Bursa'da kasksız sürücü başını kaldırıma çarpıp ağır yaralandı Bursa'da kasksız sürücü başını kaldırıma çarpıp ağır yaralandı

Bursa'da Ezgi öğretmenin ölümü üzdü Bursa'da Ezgi öğretmenin ölümü üzdü

Bursa İznik'te Roma döneminden kalma surlar malzeme deposu oldu! Bursa İznik'te Roma döneminden kalma surlar malzeme deposu oldu!

Bursa'da zirai tarım ilaçları doğada ölüm saçıyor Bursa'da zirai tarım ilaçları doğada ölüm saçıyor

Bursa'da intihara kalkıştı! 109 kişinin dolandırıcılık şüphelisi çıktı Bursa'da intihara kalkıştı! 109 kişinin dolandırıcılık şüphelisi çıktı

Bedelliden devletin kasasına 9.5 milyar TL girdi Bedelliden devletin kasasına 9.5 milyar TL girdi