Makedonya'da Fenerbahçe aşkı

Makedonya'da Fenerbahçe aşkı

Kırçova'da faaliyet gösteren Fenerbahçe Fan Kulübü'nün Başkanı Muammer Kocacık, Fenerbahçe'ye olan aşkını kendi çocuklarına ve Kırçovalı hemşehrilerine aktarmak istiyor.

Makedonya'nın Kırçova kentinde 2016 yılında açılan ve başkanlığını Muammer Kocacık'ın yaptığı Fenerbahçe Fan Kulübü, faaliyetlerini sürdürürken, Başkan Kocacık da böyle bir kulüp açmalarının amacının dedesi ve babasından aldığı Fenerbahçe aşkını Kırçovalı hemşehrilerine yaymak olduğunu söyledi. Maç günleri kulüpte toplanan taraftarlar, sarı-lacivertli takımın maçlarını birlikte büyük bir coşku ile izliyor. Son olarak Galatasaray ile oynanan derbiyi bir arada izleyen taraftarlar, Fenerbahçe'nin golleri ile büyük coşku yaşayarak ortaya renkli görüntüler çıkardı.

Makedonya Bölgesi'nde ve Kırçova'da Fenerbahçe'nin geniş çapta duyulan bir marka haline geldiğini ifade eden Başkan Kocacık, kurdukları fan kulübe sadece sarı-lacivertli taraftarların değil Galatasaray ve Beşiktaşlıların da geldiğini aktardı. Kocacık, kulübe gelen diğer takım taraftarlarının özellikle derbi günleri yoğunlukta olduğunu söyleyerek, çay içerek maçı takip ettiklerinin altını çizdi.

Başkan Kocacık, Makedonya'da böyle bir yapının tek olduğunu vurgulayarak, yalnızca Türk taraftarların değil, Arnavut ve Makedon futbolseverlerin de kulübe gelerek Türk taraftarlarla birlikte Türkiye Ligi ve Avrupa liglerinde oynanan maçları takip ettiğini belirtti.

İstanbul'da 3 işçinin cansız bedeni bulundu İstanbul'da 3 işçinin cansız bedeni bulundu

Ev yangınında anne ile oğlu öldü Ev yangınında anne ile oğlu öldü

Midibüs alev topuna döndü, yolcular canını son anda kurtardı Midibüs alev topuna döndü, yolcular canını son anda kurtardı

Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın konserine katıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın konserine katıldı!

Karda donmuş halde bulunan köpek yürekleri sızlattı  Karda donmuş halde bulunan köpek yürekleri sızlattı

Bursa İnegöl'de sis kabusu, görüş mesafesi sıfıra düştü! Bursa İnegöl'de sis kabusu, görüş mesafesi sıfıra düştü!

Boğazına cisim kaçan bebek boğulma tehlikesi geçirdi Boğazına cisim kaçan bebek boğulma tehlikesi geçirdi

Takla atan otomobilin sürücüsü ölümden döndü Takla atan otomobilin sürücüsü ölümden döndü

Amasya'da polis memuru intihar etti Amasya'da polis memuru intihar etti

Didem Uslu cinayetinde yeni gelişme Didem Uslu cinayetinde yeni gelişme