Madonna geleceğin Cristiano Ronaldo'sunu yetiştiriyor

Madonna geleceğin Cristiano Ronaldo'sunu yetiştiriyor

Vogue dergisinin İtalyan edisyonuna konuşan popun kraliçesi Madonna, kendisinin sıradan bir futbolcu annesi olduğunu söyleyerek Portekiz'de futbol oynayan oğlunun, geleceğin Cristiano Ronaldo'su olabileceğini belirtti.

Popun kraliçesi olarak tanınan Madonna, Vogue dergisinin İtalyan edisyonuna konuştu. 16 Ağustos'ta 60 yaşına girecek olan Madonna, çocuklarıyla hayatını anlattı.

Madonna, Portekiz'de Benfica takımının altyapısında futbol oynayan 12 yaşındaki oğlu David'in başarısından söz ederek geleceğin Ronaldo'su olabileceğini söyledi.

"Bir futbolcu annesi olan her kadın plansız yaşar. Çünkü durumlar haftadan haftaya değişir. Bazen şehirde oluyorlar, bazen gidiyorlar ve biz ertesi gün ne olacağını hiç bilmiyoruz" diyen Madonna, "Plan yapmak imkansız. Sonra diğer çocuklarınıza ya da kendinize adil davranamadığınızı hissediyorsunuz" şeklinde konuştu.

Kevin Sampaio ile bir yılı aşkın bir süredir ilişki yaşayan Madonna, oğlu David'in futbol kariyeri için Portekiz'in başkenti Lizbon'a taşındı.

Amerika'daki evlerinden ayrılmalarına, 12 yaşındaki oğlu David ve kızı Mercy James ile beş yaşındaki ikizleri Stella ve Esther'in uyum sağladıklarını belirten ünlü şarkıcı, "Özellikle müzik, dans, futbol ve diğer sporlarla ilgilenerek diğer insanlarla daha kolay iletişime geçerek adapte oldular" dedi.

Çocuklarının Portekizce öğrendiğini söyleyen Madonna, bunu dil kursuna giderek değil, insanlarla iletişim halindeyken, eğlenceli ve interaktif bir şekilde yaptıklarını anlattı.

Malavi'deki yetiştirme yurdundan dört yaşındayken evlat edindiği ikizleri Stella ve Esther'in de mutlu olduklarını ifade eden Madonna, "İşimden dolayı tüm dünyaya seyahat ediyoruz, dolayısıyla çocuklarım da gittikleri yerlerdeki her şeye karşı açık görüşlü ve onlarla gurur duyuyorum" dedi.

"Pek çok insan bana 'Oğlunun başarılı bir futbolcu, en büyük kızın Lourdes'in dansçı ve oğlun Rocco'nun ressam olmasını istemelisin' diyor ama ben onlara 'Hayır' diye yanıt veriyorum" ifadesini kullanan Madonna, çocuklarının geleceğiyle ilgili şunları söyledi:

"Çocuklarımın sevgi dolu, merhametli ve sorumluluk sahibi olmalarını istiyorum. Tek istediğim bu. Seçtikleri yolun ne olduğu umrumda değil; sadece ten rengi, dini, cinsiyetine bakmaksızın diğer insanlara saygıyla davranan iyi insanlar olmalarını istiyorum. Geleceğin Picasso'su ya da Cristiano Ronaldo'su olurlarsa da bu harika bir şey olur; pastanın üstündeki vişne gibi olur."

Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (17 Ağustos 2018 Cuma) Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (17 Ağustos 2018 Cuma)

Bursa'nın ölüm yolu... Aynı yolda 2 kaza, 2 ölü 5 yaralı Bursa'nın ölüm yolu... Aynı yolda 2 kaza, 2 ölü 5 yaralı

Tır traktöre çarptı: 2 ölü, 2 yaralı Tır traktöre çarptı: 2 ölü, 2 yaralı

Marmara Depremi'nin 19. yılında hayatını kaybedenler anıldı Marmara Depremi'nin 19. yılında hayatını kaybedenler anıldı

Balıkesir'de besici kurbanlıkları ağır çeksin diye dışkıda bekletti Balıkesir'de besici kurbanlıkları ağır çeksin diye dışkıda bekletti

Feci kaza: Yaralılar var Feci kaza: Yaralılar var

THY uçağı tuvaletinde skandal! Atatürk Havalimanı'na iner inmez gözaltına alındı! THY uçağı tuvaletinde skandal! Atatürk Havalimanı'na iner inmez gözaltına alındı!

Eski baş ekonomist Ludema: Brunson krizi Trump'a hediye oldu Eski baş ekonomist Ludema: Brunson krizi Trump'a hediye oldu

5 adrese şafak operasyonu: Ölüm Patroniçesi'nin adamları yakalandı 5 adrese şafak operasyonu: Ölüm Patroniçesi'nin adamları yakalandı

Kandil'de büyük panik! Tek atışla vuruldu Kandil'de büyük panik! Tek atışla vuruldu

Kılıçdaroğlu: Olay papaz olayı değil Kılıçdaroğlu: Olay papaz olayı değil

Hisarcıklıoğlu: İflas listeleri alçaklıktır! Hisarcıklıoğlu: İflas listeleri alçaklıktır!

Kayıplara karıştı! ''Karım zorla kaçırıldı'' Kayıplara karıştı! "Karım zorla kaçırıldı"

AFAD Başkanı uyardı: Afet gelecek hazır olalım AFAD Başkanı uyardı: Afet gelecek hazır olalım

İddianame ortaya çıktı! Deşifre olmamak için... İddianame ortaya çıktı! Deşifre olmamak için...

'Bedelli'de rekor başvuru 'Bedelli'de rekor başvuru

Ekonomist Kirkegaard: Karar en çok ABD'ye zarar verecek Ekonomist Kirkegaard: Karar en çok ABD'ye zarar verecek

Bakan Albayrak'tan güven mesajı Bakan Albayrak'tan güven mesajı