Liverpool'dan fantastik hamle

Liverpool'dan fantastik hamle

Premier Lig'e 3 maçta 3 galibiyetle başlayan Liverpool, hücum planı alternatiflerini arttırmak için bir taç antrenörünü denemeye aldı. Altyapıdaki denemeler başarılı sonuç verirse, Klopp'un antrenör ekibine bir de taç atışı uzmanı katılacak.

Danimarka Ligi ekiplerinden Midtjylland ve Horsens'te görev aldığı dönemde bu takımların toplamda fazladan 20 gol atmasına etki ettiği belirtilen Danimarkalı taç uzmanı Thomas Gronnemark, Liverpool'un genç takım oyuncularıyla çalışmaya başladı.

Denemelerin beklenen sonucu vermesi halinde Jurgen Klopp'un antrenör ekibine katılacak olan Gronnemark, A takımla çalışacak.

42 yaşındaki Danimarkalı antrenör, daha önce 51.3 metre uzunluğundaki taç atışıyla bu alanda Guinness rekorunun sahibi olmuştu.

İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski

Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu

Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak

Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci

Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz

Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı

Sokak köpeğine yumruklu işkence Sokak köpeğine yumruklu işkence

Bursa'da okulda eşek şakası Bursa'da okulda eşek şakası

Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi

Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! ''Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum'' Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! "Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum"

Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi

''Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu...'' "Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu..."

Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu