'Kötü adamı canlandırmak istiyorum'

'Kötü adamı canlandırmak istiyorum'

TRT 1'de yayhınlanan "Ege'nin Hamsisi" dizisi, eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizide, Belediye Başkanı Nuri Pekyaman'ı canlandıran Hakan Bilgin, dizi için Sığacık-İstanbul arasında mekik dokuyor.

"Ege'nin Hamsisi"nde geçmişteki aşkını unutamadığı için hiç evlenmeyen ve kendini kasabaya adayan Belediye Başkanı Nuri Pekyaman'ı canlandıran Hakan Bilgin, "Dizimizin daha ilk bölümden itibaren bu kadar sevilmesinin nedeni güçlü enerjiden kaynaklanıyor. Ekibimiz, senaryomuz, çekim mekanlarımız hepsi mükemmel ve bu da başarıyı getiriyor" dedi.

Bugüne kadar birçok kez Karadenizli tiplemeleri canlandırdığını ve Artvinli olduğu için bu rollerde yabancılık çekmediğini dile getiren Hakan Bilgin, İlk kez bir Egeli belediye başkanını canlandırıyorum. Üstelik Sığacık'ı çok merak ediyordum. Çok beğendim, sakin ve güzel bir yerde çalıştığım için de çok memnunum. Huzur ve keyif veriyor burada çalışmak. Nuri Pekyaman, halkın çok sevdiği bir başkan. İnsanlara iyilik yapmayı, zorda kalana yardım etmeyi çok seviyor. Gençliğinden beri platonik aşk beslediği Melahat'ın da her zaman yanında oluyor, ondan desteğini esirgemiyor" açıklamasını yaptı.

"ÇOK ŞANSLIYIM"

Oyuncu olarak bugüne kadar hedeflerine ulaştığını ve kariyer derdinin hiçbir zaman olmadığını vurgulayan Bilgin, şunları söyledi:
"Ben bu günleri bile hayal etmedim. Şu anda hem istediğim işi yapıyorum hem de para kazanıyorum. Çok şanslıyım. Yalnız öyle bir rolü canlandırmak istiyorum ki, beni yolda gördüklerinde insanlar bana kızsınlar. Kötü adamı oynamak zordur, böyle bir rolü başarıyla canlandırmak isterim. Bugüne kadar beni her gören, 'Ay ne kadar sevimlisiniz, size çok gülüyoruz' diyorlar. Ben 'Ay ne kötüsünüz'ü de duymak istiyorum."

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz'in üstlendiği dizide; İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk ve Utku Ateş rol alıyor.

"Ege'nin Hamsisi" dizisinin 6'ncı bölümü, 20 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00'de TRT 1'de yayınlanacak.

Bileklerini kesip üst geçitten atladı Bileklerini kesip üst geçitten atladı

Bakan Albayrak otobüs işletmecilerine müjdeyi verdi Bakan Albayrak otobüs işletmecilerine müjdeyi verdi

Hamas Gazze'de ateşkes sağlandığını duyurdu Hamas Gazze'de ateşkes sağlandığını duyurdu

Halde gerginlik! Çok sayıda yaralı var Halde gerginlik! Çok sayıda yaralı var

Canını hiçe sayarak eşya taşıdı Canını hiçe sayarak eşya taşıdı

Bursa'da yaşlı kadın balkondan düştü Bursa'da yaşlı kadın balkondan düştü

5 kişinin yaralanmasına neden olmuştu! Yakalandı! 5 kişinin yaralanmasına neden olmuştu! Yakalandı!

Kavgada bıçaklanan genç kurtarılamadı Kavgada bıçaklanan genç kurtarılamadı

ABD'nin skandal kararına Türkiye'den ilk tepki ABD'nin skandal kararına Türkiye'den ilk tepki

Trump skandal kararnameyi imzaladı Trump skandal kararnameyi imzaladı

Pilot, yanlış ülkeye iniş yaptı! Pilot, yanlış ülkeye iniş yaptı!

Bursa'da kurusıkıdan gerçek silah yapıyorlardı, yakalandılar Bursa'da kurusıkıdan gerçek silah yapıyorlardı, yakalandılar

Sofuoğlu, 560 bin liralık kol saatini çaldırdı Sofuoğlu, 560 bin liralık kol saatini çaldırdı

İstanbul'da trafikte şoke eden anlar! Gözaltına alındılar İstanbul'da trafikte şoke eden anlar! Gözaltına alındılar