Kocaelispor için yardım kampanyası

Kocaelispor için yardım kampanyası

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Kocaelispor için "Efsane Geri Dönüyor" sloganıyla başlatılan 3 ay süreli kampanyada, 29 günlük sürede 33 bin 778 lira yardım toplandı.

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada, Vali Hüseyin Aksoy  öncülüğünde siyasiler, oda başkanları, Kocaelispor kulüp başkanı ve yönetim  kurulu üyeleri, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve basın  mensuplarının katılımıyla Kocaelispor için "Efsane Geri Dönüyor" isimli yardım  kampanyası başlatıldığı hatırlatıldı.

Komite kurulup Ziraat Bankası E-5 İzmit Şubesi'nde TR 16 0001 0024  2440 1764 0250 39 İBAN numaralı hesap açılarak, kamuoyuyla paylaşıldığı ve her  kesimden destek talep edildiği aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Yardım kampanyası için açılan hesapta 10 Eylül itibarıyla 33 bin 778  lira yardım toplanmıştır. Bu yardımlar Kocaelispor Kulübü'ne çok önemli katkılar  sağlayacaktır. İnanıyor ve biliyoruz ki taşın altına elini koymaktan çekinmeyen  değerli Kocaeliler, 'az' ve 'çok' demeden 3 ay sürecek 'Efsane Geri Dönüyor'  yardım kampanyasına destek vermeye devam edeceklerdir. Kampanyanın başladığı 13  Ağustos tarihinden bu güne destekte bulunan değerli Kocaelililerin her bireyine,  vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, devam eden kampanyamıza  destek ve katkılarınızı bekliyoruz."

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!

Akıl almaz kaza: 1 yaralı Akıl almaz kaza: 1 yaralı

Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı

Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı! Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı

Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı  Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: ''Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: "Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor"

MHP Bursa'dan Dündar'a destek! MHP Bursa'dan Dündar'a destek!

Ahmet Kural'a takipsizlik kararı! Ahmet Kural'a takipsizlik kararı!