KO-MEK yeni eğitim dönemi hazırlıklarını tamamladı

KO-MEK yeni eğitim dönemi hazırlıklarını tamamladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KOMEK, yeni eğitim öğretim yılı için kurs merkezlerinde hazırlıklarını tamamladı. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin 14 yıllık tecrübeyle, kentin halk eğitimi konusunda en önemli adresi olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KOMEK), yeni eğitim dönemi için hazırlıklarını bir ay öncesinden tamamladı. Eylül ayında başlayacak olan yeni eğitim dönemi için ders ve yıllık planlarlar hazırlandı. Bunun yanı sıra kurs merkezlerinde yeni eğitim dönemi öncesinde tadilat çalışmaları yapıldı. Yapılan çalışmayla kurs merkezleri adeta yenilendi. 

Yeni eğitim döneminin ders notları ve planları ise detaylı bir şekilde hazırlandı. Bu kapsamda el ve makine nakışı, dekoratif ev tekstili, dekoratif el sanatları, giyim-üretim teknolojileri, ebru sanatı, ahşap boyama, muhasebe ve finansman, yabancı diller, resim, Kuranı Kerim, bilişim teknolojileri, diksiyon ve Osmanlıca, aile ve çocuk gelişimi, çocuk oyun odaları, takı tasarımı, tiyatro ve drama, yiyecek ve içecek hizmetleri, güzellik ve saç bakım hizmetleri, müzik, filografi, Kaynakçılık, işaret dili ve fotoğraf çekimi branşlarının zümreleri yapıldı. 

Benzine 27 kuruş zam yapıldı Benzine 27 kuruş zam yapıldı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: BUTTİM'in marka değerini yükselteceğiz   Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: BUTTİM'in marka değerini yükselteceğiz  

Bursa'da sular kesilecek! Bursa'da sular kesilecek!

Bursa'da kamyona çarpan ticari araçta can pazarı: 1 yaralı Bursa'da kamyona çarpan ticari araçta can pazarı: 1 yaralı

Bursa'da 14 yaşındaki Hümeyra'dan 2 gündür haber alınamıyor Bursa'da 14 yaşındaki Hümeyra'dan 2 gündür haber alınamıyor

İfadeleri kan dondurdu: ''Çırılçıplak soyup boynuma ip geçirdi'' İfadeleri kan dondurdu: "Çırılçıplak soyup boynuma ip geçirdi"

Yabancıya konut satışında Bursa üçüncü oldu! Yabancıya konut satışında Bursa üçüncü oldu!

Bakan Soylu, Türkiye'deki Suriyeli sayısını açıkladı Bakan Soylu, Türkiye'deki Suriyeli sayısını açıkladı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: ''Algıyla belediyecilik yapanları halkımız değerlendirecek'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: "Algıyla belediyecilik yapanları halkımız değerlendirecek"

Bursa'da uyuşturucu operasyonunda 6 gözaltı Bursa'da uyuşturucu operasyonunda 6 gözaltı

Ünlü otomotiv markalarının PR'cısı Zarakol gözaltında! Ünlü otomotiv markalarının PR'cısı Zarakol gözaltında!

Zeytin Dalı Harekat bölgesinde 1 şehit Zeytin Dalı Harekat bölgesinde 1 şehit