Kıraç Tekirdağ'ı salladı!

Kıraç Tekirdağ'ı salladı!

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali'i kapsamında konser veren şarkıcı Kıraç, Tekirdağlıları adeta mest etti.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali'nde sahneye çıkan şarkıcı Kıraç, konserlerinde sahne şovları, kostümü, dansları ve şarkılarıyla dinleyenlerini kendine hayran bıraktı.

Vatandaşların coşkusuna ortak olan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, bir salkım üzüm alarak şarkıcı Kıraç'ın yanına giderek üzüm ikramında bulundu. Üzümün tadına bakan Kıraç, üzümün çok güzel olduğunu ifade etti. Başkan Eşkinat ise Kıraç'a konser verdiğinden dolayı teşekkür ederek, Süleymanpaşa'ya çok yakıştığını belirtti. 

Kıraç, sevilen şarkılarını söylerken çok küçük bir hayranını sahneye alarak, dans edip gönlünü de almayı ihmal etmedi. Kıraç son olarak en çok bilinen parçası 'Eşşeği saldım çayıra' ile sahneye veda etti. Yaklaşık iki saat sahnede rüzgârını estiren Kıraç, Tekirdağlılara unutulmaz bir gece yaşattı. 
 

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!

Akıl almaz kaza: 1 yaralı Akıl almaz kaza: 1 yaralı

Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı

Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı! Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı

Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı  Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı