Ketçap Ferdi ile Molla Fatih yakalandı

Ketçap Ferdi ile Molla Fatih yakalandı

İstanbul Nişantaşı'nda bir gece kulübünün kurşunlanması ve haraç alınmak istenmesi olaylarına karıştıkları belirtilen Gültepeli iki grup arasında geçen yıl silahlı saldırı ve çatışma yaşanmıştı. 'Ketçap Ferdi' lakabıyla tanınan kişi ile adamlarına silahlı saldırı düzenleyen grubun başında yer alan 'Molla Fatih' lakaplı Fatih K. bir alışveriş merkezinde yakalandı.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir alışveriş merkezinde yaptıkları denetimlerde şüpheli bir kişinin kimliğini kontrol etti. Yapılan kontrolde şüphelinin polis tarafından 1 cinayet ve 2 yaralama olayından arandığı belirlendi. Gözaltına alınarak emniyete götürülen Fatih K.'nın Nişantaşı'nda bir gece kulübünün kurşunlanması ve haraç alınmak istenmesi olaylarına karışan Gültepeli 2 grup arasında çıkan çatışmalara katıldığı ortaya çıktı. 

'MOLLA FATİH', 'KETÇAP FERDİ' ÇATIŞMASI

İddialara göre 30 Temmuz 2017'de Gültepe'de 'Molla Fatih' olarak tanınan Fatih K., 'Ketçap' lakaplı Ferdi K. ve adamlarına silahlı saldırıda bulundu. 2 kişi ayaklarından vuruldu. Kısa süre sonra Ferdi K. buna karşılık vererek Fatih K.'yı ayaklarından vurdu. İki grup 10 Ağustos 2017'de bir kez daha karşı karşıya geldi. Fatih K. ve beraberindekiler, Ferdi K. ve adamlarının bulunduğu kafeye silahlı saldırı düzenledi. Ferdi K. ve adamlarının da karşlık vermesiyle çıkan çatışmada Kaan Özcan öldürüldü, 1 kişi de yaralandı.

SALDIRININ KİLİT İSMİYDİ

Galata Deresi Caddesi'nde gerçekleşen bu saldırı sonrası 2 kişi yakalanarak tutuklandı. Ancak saldırının kilit isimlerinden Fatih K. kayıplara karıştı. Dün polis tarafından yakalanan Fatih K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı

Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER) Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER)

YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması

Mesut Demir; <br /> Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor... Mesut Demir;
Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor...

Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi)

Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı! Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı!

Kadın polise taciz! ''Güzelim rakının yanında güzel gidersin'' Kadın polise taciz! "Güzelim rakının yanında güzel gidersin"

Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi

Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor

'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim 'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim

Alevler kısa sürede yayıldı! Alevler kısa sürede yayıldı!

Kanser tedavisinde yeni yöntem Kanser tedavisinde yeni yöntem

Bugün başlıyor! Artık şubeye gitmeye gerek yok Bugün başlıyor! Artık şubeye gitmeye gerek yok