Karius imzayı attı

Karius imzayı attı

Beşiktaş, Liverpool'dan kiraladığı Loris Karius için imza töreni düzenledi.

Vodafone Park Stadı'nda düzenlenen imza töreninde ilk olarak söz alan kulüp başkanı Fikret Orman, "Karius'a ailemize hoş geldin diyorum. Burada çok güzel bir sezon ve şampiyonluklar yaşayacağımıza inanıyorum. Karius transferi zor oldu ama kolay olsa zaten herkes yapardı." dedi.

Türkçe olarak 'merhaba' diyerek sözlerine başlayan siyah beyazlıların yeni kalecisi "Gerçekten çok mutlu ve  heyecanlıyım çünkü bugün itibariyle çok büyük bir kulübün parçası oluyorum. Çok büyük bir geleneği olan, harika bir taraftar kitlesi olan bir takıma katılıyorum ve bundan da grur duyuyorum. Genç bir yaşta sayılırım. Baraya gelerek ileriye bir doğru hamle yaptığımın farkındayım. Buraya gelerek de hedefim kupalar ve zaferler kazanmak." ifadelerini kullandı. Beşiktaş'ı tercih etmesinin iki önemli sebebi olduğunu belirter Karius, "İki tane büyük sebepten bahsedebilirim. biri taraftardan ötürü. Beni ne kadar takımlarında görmek istediğini gösterdiler. Kulübün benim transferim için gösterdiği gayret ve istekti. Bu da benim kararımda ciddi şekilde etkili oldu"

GOMEZ İLE KONUŞMADIM

 

Ben buraya gelmeden önce burada daha önce oynamış Alman oyuncularla konuştum ve onların söyledikleri şeyler tamemen pozitifti. Benim pozitif düşüncelerimle birleşince kararı vermemde büyük etkisi oldu.  Mario Gomez ile konuşmadım. Onun burada ne kadar mutlu olduğunu ne kadar iyi şeyler yaptığını biliyorum. Kendisiyle ne kadar doğrudan bağlantı kurmasamda onunla yakın oturuyorum ve çevresinden duyduğum şeyler tamamen pozitifti. İmaj meselesiyle ilgili şeyleri duymak güzel şeyler, böyle kıyaslanmak güzel ama önceliğim burada iyi bir performans segilemek sonra bunları konuşabiliriz."

 

 

Şampiyonlar Ligi finalinde yaptığı hatalarla ilgili konuşan Alman kaleci, "Hayat böyle. Futbolda böyle hatalar olabiliyor. Ciddi sakatlıklar da buna örnek. Onun sizi nasıl etkileyeceğini bilemiyorsunuz. Şanssız bir gün yaşadım. Ayrıca Şampiyonlar Ligi finali her oyuncuya nasip olan bir şey değil. Ligdeki kaç kalecinin o noktaya geldiğine bakıp bunu görebilirsiniz. O gün şanssız bir gün yaşadım ve geçmişte kaldı. Şimdi tamamen geleceğe odaklanıyorum. Auman ile iletişim kuramadım ben de telefon numarası yok ama ama hala onu hatırlıyor olmanız çok güzel.  Daha önce burada bir Alman kalecinin oynaması ve iz bırakması güzel. Umarım ben de iz bırakırım ve beni de hatırlarsınız."

"Almanya'da iken Türk derbilerini izliyordum. Gayet iyi bilgiye sahibim. Beşiktaş-Fenerbahçe derbilerini izledim. Oradaki arkadaşlarım iyi bilgiler verdi. Onlar bana yardımcı oluyor"  "Liverpool'un bütün hazırlık kampına katıldım. Transfer söz konusu olunca risk almamak için salonda çalıştım. Genel itibari ile hazırım. Hocamız şans verirse oynayabilirim. Kloop beni tutmak istedi, ben de kendi isteğimi yerine getirdim. Günün sonunda tüm taraflar için iyi bir hamle oldu" 

"Burada şehir de sokak da taraftarların sevgisini hissediyorsunuz. Onlar kayıtsız, şartsız destek veriyorlar. Sokak da onlarla karşılaşarak onların sevgisine karşılık veriyorsunuz" 

THOR BENZETMESİ

Beşiktaş'a transferi duyurulduğunda yakışıklılığı da büyük gündem olan Loris Karius, ""Thor benzetmesini duydum. Türkçe bilmediğim için yazılanları anlamıyorum. Fakat Almanya'da Türk kökenli çok arkadaşım var. O yüzden yazılanlardan haberim var." ifadelerini kullandı. "Yeni bir deneyime hazırdım. Beşiktaş'ın ilgisini duyunca menajerim ile konuştuk. Bende yeni bir macera istiyordum ve Beşiktaş ile ilgili olumlu şeyler duydum. Burada oynayan eski oyuncularda güzel şeyler söylediler ve buraya katılma arzum çok güçlendi" dedi.

 

 

 

 

Bursa'da kaçak ev oyunu yıkımla bitti Bursa'da kaçak ev oyunu yıkımla bitti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'den önemli açıklamalar AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'den önemli açıklamalar

Benzin ve motorine indirim geliyor! Benzin ve motorine indirim geliyor!

Bursa'da kumar baskını: 42 gözaltı Bursa'da kumar baskını: 42 gözaltı

Aysın Komitgan; <br /> Kaçak yapı merkezi Yıldırım'da imar plan devrimi Aysın Komitgan;
Kaçak yapı merkezi Yıldırım'da imar plan devrimi

Bursa'da 18 yılda verilen 23 günlük yıllık izin Yargıtay'a takıldı Bursa'da 18 yılda verilen 23 günlük yıllık izin Yargıtay'a takıldı

Araç tamir ve bakım ücretleri yüzde 42 arttı Araç tamir ve bakım ücretleri yüzde 42 arttı

Bursa'da ulaşıma yapılan zam geri alındı! Bursa'da ulaşıma yapılan zam geri alındı!

Bursa Karacabey'de açık otoparklar bedava Bursa Karacabey'de açık otoparklar bedava

Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (16 Kasım 2018 Cuma) Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (16 Kasım 2018 Cuma)

Kız öğrenciler saç saça baş başa kavga etti! Kız öğrenciler saç saça baş başa kavga etti!

Öğretim üyelerine operasyon: Gözaltılar var Öğretim üyelerine operasyon: Gözaltılar var

Lisede cinsel ilişki skandalı! Lisede cinsel ilişki skandalı!

İşsizlere kolay maaş geliyor İşsizlere kolay maaş geliyor