Karacabey Belediyespor destek bekliyor

Karacabey Belediyespor destek bekliyor

Karacabey Belediyespor Başkanı Uğur Koçak ile Karacabey Belediye ve Karacabey Belediyespor Onursal Başkanı Ali Özkan ortak basın açıklaması yaparak kulübe destek istedi.

3'ncü Lig'de mücadele eden Karacabey Belediyespor'un Bursa'yı profesyonel liglerde temsil eden 3 takımdan biri olduğunu söyleyen Karacabey Belediyespor Başkanı Uğur Koçak, "Bursaspor ve İnegölspor ile birlikte profesyonel ligde Bursa'yı temsil eden bir kulübüz. Bu sene yeni oluşuma giderek kadromuzu neredeyse baştan aşağıya değiştirdik. Amacımız takımımızı üst liglere taşıyarak Bursa'mızı ve Karacabey'imizi en iyi şekilde temsil etmek. Bunun için de birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor. Karacabey'de ve Bursa'da yaşayan tüm iş adamlarımızı takımımıza destek vermeye davet ediyoruz. İstedikleri takdirde yönetimimiz de yer alarak bize hem destek hem de yol arkadaşı olabilirler. Ne kadar çok destek alabilirsek hedefimize o kadar çabuk erişebiliriz. 3'ncü ligde başarılı olarak 2'nci Lig'de yer almak istiyoruz. Bunun için de bize hem maddi hem de manevi destek gerekiyor" ifadelerini kullandı.

"GÜÇLÜ BİR TAKIM OLUŞTURDUK"

Karacabey Belediye ve Karacabey Belediyespor Onursal Başkanı Ali Özkan ise, spora çok önem verdiklerini ve Karacabey'de spora adeta çağ atırdıklarını ifade etti. Özkan, "Karacabey'de sporda devrim yaptık. Göreve geldiğimizde Amatör Kümede bulunan futbol takımımızı 23 sene sonra 3'ncü Lig'e taşıdık. Bu sene 3'ncü Lig'de üçüncü sezonumuzu geçireceğiz. Bursa'yı profesyonel liglerde temsil eden üç takımdan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Altyapıya ve tesisleşmeye verdiğimiz önemde ortada. Birçok kulüpte olmayan tesisleri Karacabey Belediyespor'a kazandırdık. Bu sene güçlü bir takım oluşturduk. Futbolun yanı sıra voleybolda da iddialıyız. Bu sene 2'nci Lig'de mücadele edeceğiz. Basketbol, güreş ve yüzme gibi spor dallarımız da var. Sporun her branşında faaliyet gösteriyoruz. Amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak. Her zaman sporun ve sporcunun yanındayız" dedi.

 

Bursa'da otomobil alev alev yandı Bursa'da otomobil alev alev yandı

Bursa'da sanık yakınları iki polis memurunu darbetti Bursa'da sanık yakınları iki polis memurunu darbetti

Kestiği dalın altında kalıp öldü Kestiği dalın altında kalıp öldü

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den eski belediye başkanlarına ziyaret  Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den eski belediye başkanlarına ziyaret 

Bursa'da kızını 14 yerinden bıçaklayan baba tutuklandı Bursa'da kızını 14 yerinden bıçaklayan baba tutuklandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin'den önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin'den önemli açıklamalar

Taciz iddiası mahalleyi karıştırdı Taciz iddiası mahalleyi karıştırdı

Camiden dönen yaşlı adama otomobil çarpıp kaçtı Camiden dönen yaşlı adama otomobil çarpıp kaçtı

İstanbul ve Ankara'da eş zamanlı operasyon! Şebeke lideri de yakalandı İstanbul ve Ankara'da eş zamanlı operasyon! Şebeke lideri de yakalandı

Firari suç makinesi yakalandı Firari suç makinesi yakalandı

Gürcistan'da domuz gribinden ölenlerin sayısı 21'e yükseldi Gürcistan'da domuz gribinden ölenlerin sayısı 21'e yükseldi

Maden ocağı işçilerini taşıyan minibüs ile kamyon çarpıştı Maden ocağı işçilerini taşıyan minibüs ile kamyon çarpıştı

Annesi gözleri önünde öldürüldü, vuranı mahkemede açıkladı Annesi gözleri önünde öldürüldü, vuranı mahkemede açıkladı