Karacabey Belediyespor'da gözler Muğlaspor maçında

Karacabey Belediyespor'da gözler Muğlaspor maçında

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele eden Karacabey Belediyespor'da gözler deplasmanda oynanacak Muğlaspor maçına çevrildi.

Ankara Adliyespor maçıyla moral bulan Karacabey Belediyespor, Muğlaspor ile yarın saat 16.30'da deplasmanda oynayacağı maçı kazanarak hedefine doğru emin adımlarla ilerlemek istiyor.

Muğlaspor maçıyla ilgili açıklamada bulunan Karacabey Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, "Muğlaspor ilk maçta deplasmanda mağlup oldu. Kendi sahalarında seyircilerinin önünde ilk defa maça çıkacaklar. Biz ilk haftayı zor da olsa galibiyetle kapadık. Tabi oraya iyi bir sonuç almaya gidiyoruz. Güzel bir netice ile dönmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Muğlaspor'da yeni kurulmuş bir takım. Onlar da takımı baştan aşağıya değiştirmiş durumda. Geçen seneden çok az oyuncuları kaldı. Bizim yenebileceğimiz bir takım. Bizim hedeflerimiz var. Bu hedeflere giderken rakip seçmeden her maçı kazanmak adına çıkacağız. Oyun kalitemizi ortaya koyacağız. 3 puanla dönmeyi çok istiyoruz" ifadelerini kullandı.Taraftarlardan biraz sabır isteyen teknik direktör Hasan Şermet, "Seyircimizden bir isteğim var. Bizim yeni bir takım olduğumuzu unutmasınlar. Bizim zamana ihtiyacımız var. Taraftarımızdan biraz sabır bekliyorum. İlk maçımızda olumsuz geri dönüşler aldık. Bu bizi çok üzdü. Taraftarın bizim en büyük itici gücümüz olmasını istiyoruz. Bize her zaman destek olsunlar. Maç daha bitmemişken takım her topu aldığında çıkan olumsuz sesler takımı kötü etkiliyor. Bizim takımımız çok iyi bir takım. Bu takım Karacabey'i çok iyi yerlere getirecek. Buna inansınlar" şeklinde konuştu.Adliyespor maçından istedikleri 3 puanı aldıklarını söyleyen takım kaptanı Gökhan Çetinus, "Geçen hafta zor bir maç çıkardık. Ama gülen taraf biz olduk. Muğlaspor maçına iyi hazırlandık. Genç, dinamik ve yeni bir takımız. Muğlaspor'dan da 3 puanı alarak geleceğimize inancımız tam. Taraftarımız desteğini bizden esirgemesin. Karacabey ve taraftar birlik olup takımı hedefe götürecektir" dedi.

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Kasım 2018 Pazar)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Kasım 2018 Pazar)

Gök taşının bir gramı bile 2 milyar dolar ediyor Gök taşının bir gramı bile 2 milyar dolar ediyor

Bursa'da feci kaza! Bu araçlardan sağ çıktılar Bursa'da feci kaza! Bu araçlardan sağ çıktılar

Altının gramı 6 haftada resmen eridi Altının gramı 6 haftada resmen eridi

Tehlike gittikçe büyüyor! Tehlike gittikçe büyüyor!

Tıpta şeffaf devrim! O hastalıklar daha detaylı incelenebilecek Tıpta şeffaf devrim! O hastalıklar daha detaylı incelenebilecek

Egzoz muayenesine takılana ağır para cezası geliyor! Egzoz muayenesine takılana ağır para cezası geliyor!

Trump: Kaşıkçı cinayeti raporu salı günü hazır olacak Trump: Kaşıkçı cinayeti raporu salı günü hazır olacak

Twitter'da takipçi sayısını artırmanın 20 yolu Twitter'da takipçi sayısını artırmanın 20 yolu

FETÖ 12 sınavda usulsüzlük yapmış FETÖ 12 sınavda usulsüzlük yapmış

Emekli maaşlarına yüzde 14 zam! Emekli maaşlarına yüzde 14 zam!

Ashley Graham: Flört ettiğim erkeklerle çok kısa sürede yatağa girdiğim için...
Ashley Graham: Flört ettiğim erkeklerle çok kısa sürede yatağa girdiğim için...

Ehliyetine 6 ay el konulunca çileden çıktı Ehliyetine 6 ay el konulunca çileden çıktı

Konut kredisi faiz oranları düşüyor Konut kredisi faiz oranları düşüyor

Vasiyetiyle hayat verdi! Vasiyetiyle hayat verdi!

Sosyal medyada paylaşınca gözaltına alındılar! Sosyal medyada paylaşınca gözaltına alındılar!