Karacabey Belediyespor'da gözler Muğlaspor maçında

Karacabey Belediyespor'da gözler Muğlaspor maçında

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele eden Karacabey Belediyespor'da gözler deplasmanda oynanacak Muğlaspor maçına çevrildi.

Ankara Adliyespor maçıyla moral bulan Karacabey Belediyespor, Muğlaspor ile yarın saat 16.30'da deplasmanda oynayacağı maçı kazanarak hedefine doğru emin adımlarla ilerlemek istiyor.

Muğlaspor maçıyla ilgili açıklamada bulunan Karacabey Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, "Muğlaspor ilk maçta deplasmanda mağlup oldu. Kendi sahalarında seyircilerinin önünde ilk defa maça çıkacaklar. Biz ilk haftayı zor da olsa galibiyetle kapadık. Tabi oraya iyi bir sonuç almaya gidiyoruz. Güzel bir netice ile dönmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Muğlaspor'da yeni kurulmuş bir takım. Onlar da takımı baştan aşağıya değiştirmiş durumda. Geçen seneden çok az oyuncuları kaldı. Bizim yenebileceğimiz bir takım. Bizim hedeflerimiz var. Bu hedeflere giderken rakip seçmeden her maçı kazanmak adına çıkacağız. Oyun kalitemizi ortaya koyacağız. 3 puanla dönmeyi çok istiyoruz" ifadelerini kullandı.Taraftarlardan biraz sabır isteyen teknik direktör Hasan Şermet, "Seyircimizden bir isteğim var. Bizim yeni bir takım olduğumuzu unutmasınlar. Bizim zamana ihtiyacımız var. Taraftarımızdan biraz sabır bekliyorum. İlk maçımızda olumsuz geri dönüşler aldık. Bu bizi çok üzdü. Taraftarın bizim en büyük itici gücümüz olmasını istiyoruz. Bize her zaman destek olsunlar. Maç daha bitmemişken takım her topu aldığında çıkan olumsuz sesler takımı kötü etkiliyor. Bizim takımımız çok iyi bir takım. Bu takım Karacabey'i çok iyi yerlere getirecek. Buna inansınlar" şeklinde konuştu.Adliyespor maçından istedikleri 3 puanı aldıklarını söyleyen takım kaptanı Gökhan Çetinus, "Geçen hafta zor bir maç çıkardık. Ama gülen taraf biz olduk. Muğlaspor maçına iyi hazırlandık. Genç, dinamik ve yeni bir takımız. Muğlaspor'dan da 3 puanı alarak geleceğimize inancımız tam. Taraftarımız desteğini bizden esirgemesin. Karacabey ve taraftar birlik olup takımı hedefe götürecektir" dedi.

İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski İşte TÜSİAD'ın yeni başkanı: Simone Kaslowski

Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu

Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak

Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci

Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz

Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı

Sokak köpeğine yumruklu işkence Sokak köpeğine yumruklu işkence

Bursa'da okulda eşek şakası Bursa'da okulda eşek şakası

Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi

Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! ''Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum'' Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! "Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum"

Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi

''Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu...'' "Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu..."

Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu