Kar yağışı altında fotoğraf çekimi

Kar yağışı altında fotoğraf çekimi

Hakkari'de nikahları kıyılan çift, mutluluklarını ölümsüzleştirmek için nikah fotoğraflarını yoğun kar yağışı altında çektirmeyi tercih etti.

Merzan Mahallesi'nde ikamet eden ve Hakkari Belediyesi Nikah Salonu'nda nikahları kıyılan İslam ve Gülcan Yılmaz çifti, nikah töreninin ardından kentin en modern mekanı olan Hakkari Evi bahçesinde yoğun kar yağışına aldırış etmeden objektiflere poz verdi. Çevreden geçen vatandaşlar ise, şaşkınlık içerisinde gelinle damadı izledi. 

Damat İslam Yılmaz, havanın soğuk olduğunu, ancak bu anı böyle güzel bir kar yağışı altında ölümsüzleştirdikleri için mutlu olduğunu söyledi. Bu anın kendisi için çok önemli bir hatıra olduğunu dile getiren Yılmaz, "Bir hatıra gerekiyordu. Yazın herkes düğün yapıyor. Kar yağışını fırsata çevirdik. En güzel hatıralar en zor zamanlarda çekilir. Bu fikir ortak ikimizin aklına gelendi" dedi. 

Gelinle damadın fotoğraflarını çeken Sabahattin Ertuş da, "Artık 2019 yılı düğün sezonu başladı diyebiliriz. Kar altında gelin ve damadın nikah hatıra fotoğrafını çektiğim için çok mutlu oldum. Gelin ve damatlar, muhteşem Sümbül Dağ manzaralı Hakkari Evi'nde hatıra fotoğrafı çektirmenin mutluluğunu yaşıyorlar" diye konuştu. 
 

Gençler tıp dünyasında iddialı Gençler tıp dünyasında iddialı

7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı 7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)

Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı

Bursa'da turizmde tanıtım atağı Bursa'da turizmde tanıtım atağı

Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız"

 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest! 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest!

Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! ''Gel beni buradan al'' Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! "Gel beni buradan al"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan"

Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış

Ucuz konutta sıra emeklide Ucuz konutta sıra emeklide

12 saat uçuş yok 12 saat uçuş yok

Deprem haritası değişti! Deprem haritası değişti!

TikTok Türkiye için iş ilanı verdi TikTok Türkiye için iş ilanı verdi

''Birden büyük bir gürültü oldu'' Saniyelerle kurtuldular "Birden büyük bir gürültü oldu" Saniyelerle kurtuldular