Kadın'da Bahar için korkunç plan!

Kadın'da Bahar için korkunç plan!

Kadın dizisi 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın'ın yeni bölümüne Şirin ve Pırıl'ın Bahar'ı bitirmek için yaptığı ortaklık damga vuracak. Pırıl ve babasıyla buluşan Şirin, Bahar ve Sarp'ın arasını tamamen bozmak için yaptığı korkunç planı açıklıyor. Şirin'in 'O kadın cezasını çekecek. Bahar öyle korkunç öğrenmeli ki, Sarp'ın açıklama yapacak fırsatı bile olmamalı' sözleri karşısında Pırıl bile dehşete düşüyor. Peki Kadın 42. son bölümde neler oldu? İşte Kadın 43. yeni bölüm fragmanı.

Fox TV'de başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya'nın paylaştığı Kadın dizisi 4 Aralık Salı akşamı 42. son bölümüyle ekrana geldi. Kadın son bölümde kaçırılan Arif işkence gördü. Arkadaşları ise Arif'i kurtarmak için harekete geçti ancak bulamadılar.

ARİF'İ SARP MI KAÇIRDI?

Arif ise perişan bir halde ormana bırakıldı. Arif'in bu halini gören Bahar büyük şok yaşadı. Arif ve Bahar arasında ise duygusal anlar yaşandı. Bahar'ın babası Enver ise bunu Sarp'ın yaptırdığını düşündü. Enver'in bu yaşananlarla Sarp'ın ilgisi olup olmadığını sorduğunda ise Arif 'Var' diye cevap verdi.

Kadın dizisinin 43. yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kadın yeni bölüm fragmanında Şirin Bahar için yaptığı korkunç planı Pırıl ve babasına anlatıyor. Sarp'la çekildikleri fotoğrafların kurmaca olduğunu ve Sarp'ı Bahar'dan uzak tutmak için yaptığını anlatan Şirin ile Sarp'ın eşi Pırıl artık ortak oluyorlar. Şirin korkunç planını Pırıl'a anlatarak, 'O kadın benim ailemi mahvetmesinin cezasını çekecek.Bahar bunu öyle korkunç öğrenmeli ki Sarp'ın ona açıklama yapma fırsatı bile olmamalı' diyor. Şirin ve Pırıl bu konuşmaların ardından ortaklılarını kutluyorlar.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif'in yanına uğrayan Enver, kahvede gördüğü kandan sonra paniğe kapılır ve Arif'in başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Çocuklarının Sarp'ın dönmesiyle birlikte sarsıldığına şahit olan Bahar'ın kafası Nisan'ın bir cümlesi ile karışacaktır. Büyük bir pot kıran ve babasının iki çocuğu daha olduğunu öğrenen Nisan bunu Bahar'a söyleyecek mi?
Şirin'in elindeki fotoğrafları sildirmek isteyen Sarp ise Şirin'in kapısına dayanır. Sık sık Sarp'ın evine gelmesinden rahatsız olan Enver ise fotoğrafların artık Şirin'de olmadığını söyler. Bahar ile birlikte olma yolundaki tek engeli bu fotoğraflar olarak gören Sarp ne yapacaktır? Bahar'a geri dönecek mi? Arif'e onu çok sevdiğini söyleyen Bahar ise her şeye rağmen Sarp'ı affedebilecek mi?

Bursa'da ''Türkiye-Kazakistan Dostluk Gecesi'' Bursa'da "Türkiye-Kazakistan Dostluk Gecesi"

Bursa'da köylülerden biyokütle termik santral tepkisi Bursa'da köylülerden biyokütle termik santral tepkisi

Meclis'te sokağa çıkma tartışması Meclis'te sokağa çıkma tartışması

Eğlenmek için eve götürdüler! Sonrası korkunç Eğlenmek için eve götürdüler! Sonrası korkunç

Tramvay devrildi: Çok sayıda yaralı Tramvay devrildi: Çok sayıda yaralı

Bursa'da ticari araçla çarpışan otomobil iş yerine daldı: 2 yaralı Bursa'da ticari araçla çarpışan otomobil iş yerine daldı: 2 yaralı

Genç kadının arka cebinden telefonu çalmaya çalışınca.... Genç kadının arka cebinden telefonu çalmaya çalışınca....

İş makinesinin üzerine çöktü! Saniye saniye kaydedildi İş makinesinin üzerine çöktü! Saniye saniye kaydedildi

3 mühendis cinayetinden aranan Figen Yıldırım yakalandı 3 mühendis cinayetinden aranan Figen Yıldırım yakalandı

Galericilerin borç kavgası: 2 ölü, 1 yaralı Galericilerin borç kavgası: 2 ölü, 1 yaralı

Bursa'da tomrukların altında kalan kişi ağır yaralandı Bursa'da tomrukların altında kalan kişi ağır yaralandı

Bursa'da motosiklette tehlikeli yolculuk Bursa'da motosiklette tehlikeli yolculuk

Kebapçıda korkunç olay! Kebapçıda korkunç olay!

İnce, seçim çalışmalarına Orhangazi'den başladı İnce, seçim çalışmalarına Orhangazi'den başladı

Hiçbir şeyden haberi yoktu! Özgür'den acı haber geldi... Hiçbir şeyden haberi yoktu! Özgür'den acı haber geldi...

Bursa'da 5 katlı apartmanın çatı katında yangın Bursa'da 5 katlı apartmanın çatı katında yangın