Kadın'da Bahar için korkunç plan!

Kadın'da Bahar için korkunç plan!

Kadın dizisi 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın'ın yeni bölümüne Şirin ve Pırıl'ın Bahar'ı bitirmek için yaptığı ortaklık damga vuracak. Pırıl ve babasıyla buluşan Şirin, Bahar ve Sarp'ın arasını tamamen bozmak için yaptığı korkunç planı açıklıyor. Şirin'in 'O kadın cezasını çekecek. Bahar öyle korkunç öğrenmeli ki, Sarp'ın açıklama yapacak fırsatı bile olmamalı' sözleri karşısında Pırıl bile dehşete düşüyor. Peki Kadın 42. son bölümde neler oldu? İşte Kadın 43. yeni bölüm fragmanı.

Fox TV'de başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya'nın paylaştığı Kadın dizisi 4 Aralık Salı akşamı 42. son bölümüyle ekrana geldi. Kadın son bölümde kaçırılan Arif işkence gördü. Arkadaşları ise Arif'i kurtarmak için harekete geçti ancak bulamadılar.

ARİF'İ SARP MI KAÇIRDI?

Arif ise perişan bir halde ormana bırakıldı. Arif'in bu halini gören Bahar büyük şok yaşadı. Arif ve Bahar arasında ise duygusal anlar yaşandı. Bahar'ın babası Enver ise bunu Sarp'ın yaptırdığını düşündü. Enver'in bu yaşananlarla Sarp'ın ilgisi olup olmadığını sorduğunda ise Arif 'Var' diye cevap verdi.

Kadın dizisinin 43. yeni bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kadın yeni bölüm fragmanında Şirin Bahar için yaptığı korkunç planı Pırıl ve babasına anlatıyor. Sarp'la çekildikleri fotoğrafların kurmaca olduğunu ve Sarp'ı Bahar'dan uzak tutmak için yaptığını anlatan Şirin ile Sarp'ın eşi Pırıl artık ortak oluyorlar. Şirin korkunç planını Pırıl'a anlatarak, 'O kadın benim ailemi mahvetmesinin cezasını çekecek.Bahar bunu öyle korkunç öğrenmeli ki Sarp'ın ona açıklama yapma fırsatı bile olmamalı' diyor. Şirin ve Pırıl bu konuşmaların ardından ortaklılarını kutluyorlar.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif'in yanına uğrayan Enver, kahvede gördüğü kandan sonra paniğe kapılır ve Arif'in başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Çocuklarının Sarp'ın dönmesiyle birlikte sarsıldığına şahit olan Bahar'ın kafası Nisan'ın bir cümlesi ile karışacaktır. Büyük bir pot kıran ve babasının iki çocuğu daha olduğunu öğrenen Nisan bunu Bahar'a söyleyecek mi?
Şirin'in elindeki fotoğrafları sildirmek isteyen Sarp ise Şirin'in kapısına dayanır. Sık sık Sarp'ın evine gelmesinden rahatsız olan Enver ise fotoğrafların artık Şirin'de olmadığını söyler. Bahar ile birlikte olma yolundaki tek engeli bu fotoğraflar olarak gören Sarp ne yapacaktır? Bahar'a geri dönecek mi? Arif'e onu çok sevdiğini söyleyen Bahar ise her şeye rağmen Sarp'ı affedebilecek mi?

Erdoğan ve Bahçeli'den Yenikapı'da önemli açıklamalar! Erdoğan ve Bahçeli'den Yenikapı'da önemli açıklamalar!

Bursa'da kimse yüzüne bakmıyordu, en turistik mekan oldu Bursa'da kimse yüzüne bakmıyordu, en turistik mekan oldu

Bursa'da kamyonet devrildi: Yaralılar var Bursa'da kamyonet devrildi: Yaralılar var

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar, gençleri askere uğurladı Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar, gençleri askere uğurladı

Bursa'da hırsızlık şüphelileri kaza yapınca yakalandı Bursa'da hırsızlık şüphelileri kaza yapınca yakalandı

Bursa'da çiftlik kuran genç girişimci, tavuklarına Mozart dinletiyor Bursa'da çiftlik kuran genç girişimci, tavuklarına Mozart dinletiyor

Bursa'daki ölüm yoluna bariyerli önlem Bursa'daki ölüm yoluna bariyerli önlem

Bursa'daki otomotiv devinin işçileri yemekten zehirlendi Bursa'daki otomotiv devinin işçileri yemekten zehirlendi

2 kişinin evde başlarından vurulmuş cesedi bulundu 2 kişinin evde başlarından vurulmuş cesedi bulundu

Bursa Büyükorhan'daki biyokütle enerji santraline ikinci durdurma kararı Bursa Büyükorhan'daki biyokütle enerji santraline ikinci durdurma kararı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan birlik ve beraberlik çağrısı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan birlik ve beraberlik çağrısı

Askeri araç devrildi! Şehit ve yaralılar var Askeri araç devrildi! Şehit ve yaralılar var