İYİ Parti'den CHP'ye bayram ziyareti

İYİ Parti'den CHP'ye bayram ziyareti

İYİ Parti heyeti CHP'ye Kurban Bayramı dolayısıyla ziyarette bulundu.

İYİ Parti heyeti, Kurban Bayramı dolayısıyla ana muhalefet partisi CHP'ye ziyarette bulundu. İYİ Parti heyetinde Genel Başkan Yardımcıları Sibel Yanıkömeroğlu, Hasan Seymen, Gençlik Kolları Başkanı Barış Çalışkan yer aldı. Bayramlaşma için gelen İYİ Parti heyetini ise CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, Parti Meclisi Üyeleri Gamze Pamuk Ateşli, Bülent Ecevit Tatlıdil ve Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Tunçay karşıladı. 

Hamzaçebi, bu görüşmelerin sadece bayramda değil hep yapılması gerektiğini ifade etti. İlk kez seçime giren bir parti olarak da İYİ Parti'yi başarılı bulduğunu söyledi. 

İYİ Parti heyeti ise CHP'nin İYİ Parti'ye verdiği milletvekili ve ittifak desteğinden dolayı teşekkür etti. Yanıkömeroğlu, bu desteğin çok kıymetli olduğunu vurguladı. 

İYİ Parti'li Seymen ise CHP'de kongre süreci talebi olduğunu ve onun da demokrasi göstergesi olduğunu, bunun partide bölünmeye sebep olmamasının da bir demokrasi göstergesi olduğunu vurguladı. 

Hamzaçebi ise bunun üzerine şöyle konuştu: "CHP'de daima yönetimi eleştiren bir taban vardır. Bu bizim partiye canlılık, dinamizm verir. Hiçbir zaman bizim partide bölünmek gibi bir sonuca yol açmaz. İmza atan atmayan arkadaşlarımız hep beraberiz birlikteyiz. Önümüze bakacağız. Önümüzde yerel seçimler var. Ekonominin çok ağır meseleleri var. Demokrasimizin ağır meseleleri var. Hep birlikte bu demokrasi mücadelesini vermeye devam edeceğiz." 
Öte yandan, HDP heyeti de CHP'ye bayram ziyaretinde bulundu. 

Bursa'da kaynanasını sokak ortasında tekme tokat dövdü Bursa'da kaynanasını sokak ortasında tekme tokat dövdü

Sarıbal: Bursa'da 10 bini aşkın insan evsiz kaldı! Sarıbal: Bursa'da 10 bini aşkın insan evsiz kaldı!

Bursa'da lüks villaların yanında küle dönen bölge ağaçlandırılıyor Bursa'da lüks villaların yanında küle dönen bölge ağaçlandırılıyor

Bursa Nilüfer'de su kesintisi! Bursa Nilüfer'de su kesintisi!

Sokak ortasında anne şiddeti! Sokak ortasında anne şiddeti!

Silah vuruldu, bu paylaşımı yaptı: Bu semtte sabrın sonu cinayettir Silah vuruldu, bu paylaşımı yaptı: Bu semtte sabrın sonu cinayettir

Gelin dehşet saçtı: 3 yaralı Gelin dehşet saçtı: 3 yaralı

Kayıp uçağı National Geographic ekrana getirdi Kayıp uçağı National Geographic ekrana getirdi

10 yıldır seks yapamayan rahibe büyük şok! 10 yıldır seks yapamayan rahibe büyük şok!

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (25 Eylül 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (25 Eylül 2018 Salı)

Vefat ettiği duyurulan CHP'li Bircan'ın oğlundan açıklama Vefat ettiği duyurulan CHP'li Bircan'ın oğlundan açıklama

Lüks site önünde yaptılar! Araç içinde... Lüks site önünde yaptılar! Araç içinde...

Kum zambağını koparana büyük ceza! Kum zambağını koparana büyük ceza!

Vatandaşa iki indirim müjdesi! Vatandaşa iki indirim müjdesi!