iPhone X'lere özel sıra dışı kılıf üretildi

iPhone X'lere özel sıra dışı kılıf üretildi

iPhone X piyasaya çıkalı yaklaşık 1 yıl oluyor; ancak iPhone X için geliştirilen kılıfların ardı arkası kesilmiyor. Spigen ise sıra dışı bir çalışmaya imza atarak, iPhone X'lerin çehresini tamamen değiştiren özel kılıflarıyla dikkat çekiyor.

Yıllar yıllar önce hayatımıza giren ve o günler kullanıcıların hafızalarına fazlasıyla kazınmayı başaran iMac G3'lerin tasarımı iPhone X'lerde yeniden hayat buldu.

Spigen'in satışa sunduğu iPhone X kılıfı bu efsaneyi bu kez 'cep'lere sokuyor. Bondi Blue, Snow, Grafite, Sage, Blueberry ve Ruby gibi farklı farklı renk seçeneklerine sahip olan kılıf, tasarımıyla da oldukça dikkat çekici. Orijinal iMac G3 renklerini muhafaza eden kılıf, yine efsane iMac G3'lerdeki iç iskeleti şeffaf tasarımıyla gösteriyormuşçasına özel bir tasarım kullanıyor. 

Polikarbonat kılıfı ve farklı dekorasyonuyla öne çıkan iPhone X Classic C1 kılıfı yarı saydam dış cepheye sahip. Aynı zamanda darbelere karşı hayli dayanıklı olan kılıf, çift katmanlı makyajının inceliklerini ortaya koyuyor.

Ergonomik tasarımı nedeniyle rahat bir kullanım sunan kılıftaki yükseltilmiş kenarlar, ekran aşağı bakarken de ekranın serbest kalmasına olanak sağlıyor. 

Özetle Classic C1 olarak adlandırılan bu kılıf modelleri, hem tasarım anlamında telefonunuzun çok daha şık ve farklı görünmesini sağlıyor hem de telefonunuzu çok daha güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Üstelik, hem en son teknolojiyi kullanmak hem de eski günleri anımsamak çok keyifli olacak.

Bursa'da deprem oldu! Bursa'da deprem oldu!

Bursa'da inşaatta 9'uncu kattan düşüp ölen Erkan'ın ailesinden 283 bin liralık dava Bursa'da inşaatta 9'uncu kattan düşüp ölen Erkan'ın ailesinden 283 bin liralık dava

Bursa İnegöl'de göz gözü görmüyor Bursa İnegöl'de göz gözü görmüyor

Bursa'da 'Cağ pizza' ile Erzurum ve İtalyan yemek kültürlerini harmanladı Bursa'da 'Cağ pizza' ile Erzurum ve İtalyan yemek kültürlerini harmanladı

Bursa'da 2 bin 500 yıllık Roma dönemi mezar odaları talan ediliyor Bursa'da 2 bin 500 yıllık Roma dönemi mezar odaları talan ediliyor

Bursa'da öğrenciler kale direği üretip okullara gönderiyor Bursa'da öğrenciler kale direği üretip okullara gönderiyor

Mesut Demir; <br /> Gündemimiz neden turizm değil çöpler! Mesut Demir;
Gündemimiz neden turizm değil çöpler!

Aysın Komitgan; <br /> Bursa'nın lobisi yok diyenler kimdi? Aysın Komitgan;
Bursa'nın lobisi yok diyenler kimdi?

Bursa'da siste zincirleme kaza: 7 yaralı var... Bursa'da siste zincirleme kaza: 7 yaralı var...

Bursa'da narkotikçilerden uyarı: 'Benim çocuğum uyuşturucu kullanmaz' demeyin! Bursa'da narkotikçilerden uyarı: 'Benim çocuğum uyuşturucu kullanmaz' demeyin!

Bursa'da zam oranlarını ifşa etti, işinden oldu Bursa'da zam oranlarını ifşa etti, işinden oldu

Bursa'da mühendisliği bırakıp hayallerinin peşinden gitti, 2 altın madalya kazandı Bursa'da mühendisliği bırakıp hayallerinin peşinden gitti, 2 altın madalya kazandı

Bursa Uludağ'da pistlerdeki kar kalınlığı suni kar ile yükseltildi Bursa Uludağ'da pistlerdeki kar kalınlığı suni kar ile yükseltildi

İşte hacklenen hesapları kurtarma yolları! İşte hacklenen hesapları kurtarma yolları!

Bursa'da kayıp alarmı! 4 gündür haber yok... Bursa'da kayıp alarmı! 4 gündür haber yok...

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Aralık 2018 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (15 Aralık 2018 Cumartesi)