İstanbullu Gelin'de bebek sevinci!

İstanbullu Gelin'de bebek sevinci!

İstanbullu Gelin 71. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde bebek heyecanı yaşanacak. Adem, Dilara'nın doğumunun başladığını anlayınca büyük şaşkınlık yaşıyor. Fikret ve Adem, Dilara'yı hastaneye yetiştiriyor. Adem ve Dilara'nın bebeklerinin doğması Boranlar'da yüzleri güldürüyor.

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 71. yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. İstanbullu Gelin yeni bölümde, Boran Konağı'nda yeni bir dönem başlıyor.

İSTANBULLU GELİN 71. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İstanbullu Gelin yeni bölümde Adem'le yeni kararlar alan Fikret, 'Adem benim ağabeyim' diyerek Faruk'a rest çekiyor. İpek ise Fikret'ten boşanacağını Okan'a söylüyor. Diğer yandan Adem Dilara'nın doğum yaptığı anlarda başından ayrılmıyor. Faruk ise her ne kadar kızgın olsa da Adem'i hastanede yalnız bırakmıyor.

Esma'nın hastalığı ve İpek'in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı hissedilmektedir. Fikret, Adem'le aldıkları karar nedeniyle kendisini güçlü hissetmektedir, pes etmeyecektir. Adem ile Güneş'in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya'nın konaktaki hakimiyeti durumların getirisi olarak artarken, Esma'nın kırılması ise konağın içerisinde soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Faruk, Fikret'in tekrar Adem ile yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince önemli bir karar aşamasına gelir.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbullu Gelin dizisinin 70. son bölümüne Fikret ve İpek kavgası damga vurdu. Okan ve eşi İpek'i bir otel barında birlikte gören Fikret kıskançlık krizine girdi. Okan'ın müşterilerle buluşacaklarını söylemesine inanmayan Fikret Okan'a saldırdı.

İpek ve Fikret arasındaki kavga Boranlar'ın konağında da devam etti. Tüm ailenin gözü önünde kavga eden Fikret ve İpek evliliklerinde büyük bir kriz yaşamaya başladı. Fikret araya girmeye çalışan Garip ve Süreyya'ya da tepki gösterince Faruk araya girdi. Diğer yandan ise Esma Sultan da İpek'e tepki gösterdi. İpek'in yaşanan bu olayın ardından Okan'la çalışmaya devam etmek istemesi üzerine tartışma daha da alevlendi. Sonunda İpek Fikret'i terk ettiğini söyledi. Adem ise Dilara'yla olan evliliğini bitirirken, Güneş'e ise sürpriz bir teklikte bulundu.

Diğer yandan ise Adem ile Fikret arasında birbirlerine dert ortağu oldu. Adem'in Fikret'e 'Baştan başlayalım. Gerçek bir ağabey kardeş gibi' demesi dikkat çekti.

Fikret, İpek ve Okan'ı birlikte görünce öfkesini saklayamaz ve Okan ile gerilirler. İpek, Fikret tartışması konakta da yankı bulacaktır. Süreyya ve Faruk'un toparlama adımları ise İpek'in alacağı kararı etkilemez. Adem ise Dilara'nın erken doğum tehlikesi nedeniyle Bursa da yaşamak için harekete geçer. Adem'in, Güneş'le bu bilgiyi paylaşmaması Güneş'in kafasındaki sorulara cevap aramasına sebep olur. Esma'nın hastalığının etkileri konakta bazı olaylar yaratır ve Süreyya acil bir karar alır. Fikret'in kendisini iyice yalnız hissetmesi yeni bir başlangıca işaret etmektedir.

Bursa'da bu kafeye müşteriler çay içmeye değil tuvaleti görmeye geliyor Bursa'da bu kafeye müşteriler çay içmeye değil tuvaleti görmeye geliyor

Bursa'da 18 yıllık ustası bile Duvalı Tatlı'nın tarifini bilmiyor Bursa'da 18 yıllık ustası bile Duvalı Tatlı'nın tarifini bilmiyor

Bursa'da 'Rüyamda öldürmem için işaret almıştım' diyen anne katiline ağırlaştırılmış müebbet Bursa'da 'Rüyamda öldürmem için işaret almıştım' diyen anne katiline ağırlaştırılmış müebbet

Pes dedirten olay! Kız çocuğu köprüden atlayıp kayboldu onlar fotoğraf çektirdi Pes dedirten olay! Kız çocuğu köprüden atlayıp kayboldu onlar fotoğraf çektirdi

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (16 Şubat 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (16 Şubat 2019 Cumartesi)

Bursa'da o polis, nişanlı çifti dövenlerin akrabası çıktı Bursa'da o polis, nişanlı çifti dövenlerin akrabası çıktı

BDDK'dan önemli uyarı! Sahte fatura ödeme merkezlerine dikkat BDDK'dan önemli uyarı! Sahte fatura ödeme merkezlerine dikkat

Gece kulübünde silahlar patladı Gece kulübünde silahlar patladı

Çocuğun başına silah dayadı! Çocuğun başına silah dayadı!

Lüks rezidansta korkunç olay! Lüks rezidansta korkunç olay!

BUDO ve İDO'da seferler iptal edildi BUDO ve İDO'da seferler iptal edildi

Beyaz Saray'dan flaş 'Türkiye Büyükelçisi' açıklaması Beyaz Saray'dan flaş 'Türkiye Büyükelçisi' açıklaması