House of Cards'ın spin-off'u geliyor

House of Cards'ın spin-off'u geliyor

Kevin Spacey hakkındaki taci iddialarının hemen ardından final kararı alan House of Cards dizisinin spin-off'u için düğmeye basıldı. Yeni dizi Michael Kelly'nin canlandırdığı Doug Stamper'ın hikayesine odaklanacak.

House of Cards'ın Francis Underwood'u Kevin Spacey'nin oyuncu Antony Rapp'i çocukken taciz ettiği iddiaları dizinin sonu oldu. Final kararının taciz skandalının çok önce alındığını açıklayan Netflix, House of Cards hayranları için formülü buldu. The Wrap'ın haberine göre; dizinin spin-off'u için düğmeye basıldı.

Netflix, Kevin Spacey hakkındaki taciz iddialarının kendilerini derinden üzdüğü ancak final kararını aylar öncesinden aldıklarını açıkladı.

Buna rağmen taciz iddialarından bir gün sonra alınan kararda Hollywood'u sarsan ve dünya çapında taciz itiraflarını tetikleyen Harvey Weinstein skandalının etkisin olduğu iddia edildi.

Netflix'in en popüler yapımlarından biri olan House of Cards'ın 6. sezonuyla final kararı alması dizinin hayranlarını üzse de, spin-off haberi bir anamda teselli oldu.

Dizide Michael Kelly tarafından canlandırılan Doug Stamper'ı konu edecek yeni projeninin Eric Roth tarafından kaleme alınacağı öne sürüldü.

Spin-off ne demek?

Spin-off çok tutulan bir dizinin karakteriyle ayrı bir dizi yapmak ya da yan hikaye üretmek anlamına geliyor.

Üzeri kirli çocuğu koltuktan kaldırıp yere oturttuğu iddia edilen şoför, seferden men edildi Üzeri kirli çocuğu koltuktan kaldırıp yere oturttuğu iddia edilen şoför, seferden men edildi

Bursa'da Suriyelilerle 'uyum' buluşması gerçekleştirildi Bursa'da Suriyelilerle 'uyum' buluşması gerçekleştirildi

Yaman Kaya; <br /> Bursa'da Gemlik'e T.C. geri geliyor! Yaman Kaya;
Bursa'da Gemlik'e T.C. geri geliyor!

Bursa'da 'Ponzi Arzu'ya ev hapsi Bursa'da 'Ponzi Arzu'ya ev hapsi

Hem 2 milyon lirasını aldı hem de cinsel istismarda bulundu! Hem 2 milyon lirasını aldı hem de cinsel istismarda bulundu!

Bursa Yıldırım'da çöp ev temizliği Bursa Yıldırım'da çöp ev temizliği

Katil kocadan şoke eden sözler: Sadece yatakta mı işe yararsın? Katil kocadan şoke eden sözler: Sadece yatakta mı işe yararsın?

Bakan Albayrak yeni destek paketini açıkladı Bakan Albayrak yeni destek paketini açıkladı

Yargıtay Emrah Serbes'in cezasını onadı Yargıtay Emrah Serbes'in cezasını onadı

Gazeteci Abdülkadir Nişancı'nın cesedi bulundu Gazeteci Abdülkadir Nişancı'nın cesedi bulundu

Otomobil uçuruma yuvarlandı, İlayda ağır yaralandı Otomobil uçuruma yuvarlandı, İlayda ağır yaralandı

Öldürdüğü arkadaşının cesedini kanala atmak isterken yakalandı Öldürdüğü arkadaşının cesedini kanala atmak isterken yakalandı

Bursa'da fırtına çıkınca yüzerek yardım istemeye gitti cesedi bulundu Bursa'da fırtına çıkınca yüzerek yardım istemeye gitti cesedi bulundu

Türkiye'nin uzay temalı ilk eğitim merkezi Gökmen Bursa'da açılış için gün sayıyor Türkiye'nin uzay temalı ilk eğitim merkezi Gökmen Bursa'da açılış için gün sayıyor