Hintli milyoner Türk kızını kaptı! Düğüne 7 milyon TL harcadı

Hintli milyoner Türk kızını kaptı! Düğüne 7 milyon TL harcadı

Hintli milyoner Gurjit, Türk kızı Özge'yle Bodrum'da dünyaevine girdi. Görkemli düğün için tam 1 milyon euro ödedi.

Hintli işadamı gönlünü Türk kızına kaptırdı. Masallara konu olacak düğün Ege'nin incisi Bodrum'da yapıldı. Hintli milyoner Gurjit, Özge isimli Türk kızıyla bir süre önce aşk yaşamaya başladı. İyi anlaşan ikili, evlilik kararı aldı. Düğün için Bodrum'da bir  lüks otel ayarlandı.

ÖZEL JETLE ALDIRDI

Bu özel gece için otelin tamamı kapatıldı. Hintli damat da ülkesindeki yakınlarını özel uçakla aldırdı. Gelin tarafı, Hintli akrabalarını uçaktan iner inmez karşıladı. Onlara Bodrum'u tanıttı ve ülkemizin güzelliklerini anlattı. Görkemli düğün ise önceki akşam yapıldı. Gelin ve damat iki ülkenin geleneklerine göre giyinip, kuşandı.

Daha sonra renkli müzikler eşliğinde danslar yapıldı. Düğüne katılan 300 konuk çifte alkış yağdırdı. Otel çalışanları ise davetlilerin masalarını Türk yemekleriyle donattı. Hintli konuklar yemeklerimize hayran kaldı. Sabaha kadar süren düğünün, 1 milyon euro'ya patladığı ortaya çıktı. Damadın bu faturayı tek seferde ödediği vurgulandı.

Dans pistinden ayrılmayan genç çift, sabaha kadar eğlendi.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Bursa'ya birlikte geliyor! Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Bursa'ya birlikte geliyor!

Zirveyi sallayan iddia Zirveyi sallayan iddia

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Uygulanacak projelere Bursalılarla karar vereceğiz'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Uygulanacak projelere Bursalılarla karar vereceğiz"

Bursa'da ev arkadaşını öldüren sanık: Doldur boşalt yaparken silah ateş aldı Bursa'da ev arkadaşını öldüren sanık: Doldur boşalt yaparken silah ateş aldı

Antalya'da eski sevgili cinayetinde 3 kişiye 25'er yıl hapis Antalya'da eski sevgili cinayetinde 3 kişiye 25'er yıl hapis

Oğluna Suriyeli gelin buldu, hayatının şokunu yaşadı! Oğluna Suriyeli gelin buldu, hayatının şokunu yaşadı!

Çavuşoğlu Bursa'da konuştu: ''Şimdiden parsel parsel peşkeş çekmeye başladılar'' Çavuşoğlu Bursa'da konuştu: "Şimdiden parsel parsel peşkeş çekmeye başladılar"

Denizli'deki deprem anından inanılmaz görüntüler Denizli'deki deprem anından inanılmaz görüntüler

Bursa Gülbahçe'de Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş rüzgarı esti Bursa Gülbahçe'de Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş rüzgarı esti

Bursa'da bu bahçede 3 şehit yatıyor! 'Mezarlara sahip çıkılsın' Bursa'da bu bahçede 3 şehit yatıyor! 'Mezarlara sahip çıkılsın'

Bursa'da tekstil fabrikasında korkutan yangın Bursa'da tekstil fabrikasında korkutan yangın

Mehmet Ali Ekmekçi; <br /> V'Aybaba' Mehmet Ali Ekmekçi;
V'Aybaba'

Ekin Kopal; <br /> Çocuklarda öfke patlamaları nasıl yönetilmeli? Ekin Kopal;
Çocuklarda öfke patlamaları nasıl yönetilmeli?