Haydar Yılmaz'dan Mansur Yavaş'a çağrı

Haydar Yılmaz'dan Mansur Yavaş'a çağrı

DSP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz, "Sayın Yavaş'ın çıkıp tüm televizyon kanallarında, canlı yayınlarda insanları ikna edecek şekilde açıklamalar yapması lazım." dedi.

DSP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Haydar Yılmaz, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş hakkındaki iddialara ilişkin, "Sayın Yavaş'ın çıkıp tüm televizyon kanallarında, canlı yayınlarda insanları ikna edecek şekilde açıklamalar yapması lazım. Konunun kapanabilmesinin yolu buradan geçiyor." dedi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, seçim çalışmasına başlayalı bir hafta olduğunu, bu süre içinde çok olumlu tepkiler aldığını söyledi.

Ankaralıların kendisini tanıdığını, 55 yıldır Çankaya'da yaşadığını, burada siyaset yaptığını ifade eden Yılmaz, kendisine teveccühlerinden dolayı Ankaralılara teşekkür etti.

Türkiye'yi yöneten kurumların, kadroların, insanların, yargı organlarının, Silahlı Kuvvetlerin, Cumhurbaşkanlığının, yabancı ülkelerin büyükelçiliklerinin Ankara'da olduğunu belirten Yılmaz, böyle bir yerde Çankaya Belediye Başkanlığı yaptığını, belediye başkanlığını iyi bildiğini kaydetti.

Eskiden belediye başkan adaylarının televizyona çıkarak tartıştığını anımsatan Yılmaz, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına üç kişi adayız. Benim dışımda iki arkadaş var. Ben de bir çağrı yapıyorum, Ankara'da 3 adayız, buyurun televizyonlarda kim ne istiyorsa onu tartışalım. Sayın Mehmet Özhaseki'ye diyorum ki Ankara'yı biliyorsanız, Ankara'nın nasıl beton yığınına dönüştüğünü gelin beraber tartışalım. Sayın Mansur Yavaş'a diyorum ki size oy verecek insanların değerleri nedir bunu sizinle tartışalım." diye konuştu.

"Günlerdir televizyonlarda izliyorum"

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile ilgili iddialara da değinen Yılmaz, şunları kaydetti:

"Günlerden beri televizyon kanallarında bunu izliyorum. Mansur Yavaş benim karşımda bir aday arkadaş. Adaylığını açıklamış ve halkın terazisinde tartıldığı bir süreçte benim karşısındaki bir aday olarak bir şeyler söylememi çok şık bulmuyorum ancak şunu söylemek istiyorum, Sayın Yavaş'ın çıkıp tüm televizyon kanallarında, canlı yayınlarda insanları ikna edecek şekilde açıklamalar yapması lazım. Konunun kapanabilmesinin yolu buradan geçiyor."

Haydar Yılmaz, Ankara'daki adaylardan birinin "gönül", bir diğerinin ise "derman" dediğini hatırlatarak, "Ben akıl, yorum, bilgi diyorum. Vatandaşlarımızın akıldan ve bilgiden yana oy kullanacağını düşünüyorum. Bunun adresi de Haydar Yılmaz'dır." dedi.

Gençler tıp dünyasında iddialı Gençler tıp dünyasında iddialı

7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı 7 kez Türkiye şampiyonu olan milli kick-boksçu Bursa'da muhtar adayı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Mart 2019 Cumartesi)

Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı Bursa'da başka hastalıkları taklit eden bakteri yüzünden MS olduğu sanıldı

Bursa'da turizmde tanıtım atağı Bursa'da turizmde tanıtım atağı

Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Türkiye üzerinde oynanan oyunları vatandaşımızla birlikte bozacağız"

 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest! 3 kişiyi ezen ve 12 araca çarpan halk otobüsünün sürücüsü serbest!

Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! ''Gel beni buradan al'' Ebru'nun son mesajı ortaya çıktı! "Gel beni buradan al"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Ey güzelim Çarşamba dilin olsa da bir haykırsan"

Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış Bursalı Mehmet Aydın meğer bir gün bile hapis yatmamış

Ucuz konutta sıra emeklide Ucuz konutta sıra emeklide

12 saat uçuş yok 12 saat uçuş yok

Deprem haritası değişti! Deprem haritası değişti!

TikTok Türkiye için iş ilanı verdi TikTok Türkiye için iş ilanı verdi

''Birden büyük bir gürültü oldu'' Saniyelerle kurtuldular "Birden büyük bir gürültü oldu" Saniyelerle kurtuldular