Hamza Yerlikaya: Var gücümüzle çalışacağız

Hamza Yerlikaya: Var gücümüzle çalışacağız

Antalya'da bazı spor salonlarında incelemelerde bulunarak, sporcu gençlerle bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, bir gençlik merkezinde bulunan 15 Temmuz köşesinde yazılan anıları inceledi. Yerlikaya, "Yeni ve güçlü Türkiye yolunda birlik ve beraberlik içinde var gücümüzle çalışacağız. 15 Temmuz gecesi vatanı uğruna canını veren Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. 15 Temmuz'u unutmayacağız ve unutturmayacağız" dedi.

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından,Antalya Spor Salonunda düzenlenen 'Okul Sporları Yıldız Kızlar ve Erkekler Basketbol müsabakaları' ödül töreni düzenlendi. Törene, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, İl MilliEğitim Müdürü Yüksel Arslan, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli ve aileler katıldı. Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya müsabakalarda birinci olan sporculara kupa ve madalyalarını takdim ederek, başarılarının devamını diledi. 

Kepez Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı çok amaçlı spor salonu ve Antalya spor salonunun antrenman tesislerini yerinde inceleyen Yerlikaya, çalışmalar hakkında antrenörlerinden bilgi aldı. Ardından Özgecan Aslan Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden Yerlikaya, gençlik merkezindeki sosyal faaliyetlerin üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimine katkı sağladığının altını çizdi. 

Sosyal projeler içinde yer alan gençlerin hem derslerinde hem de hayatlarında başarılar elde edeceğini belirten Yerlikaya, "İnsan kendini geliştirmelidir. O bakımdan gençlik merkezi, üniversite öğrencilerinin kendilerini farklı geliştirebileceği bir yerdir. Üniversiteyi iyi bir şehirde okumak, iyi bir sosyal çevrenin içerisinde bulunmak çok önemlidir. Farklılık, kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesi bakımından doğru yer gençlik merkezidir" şeklinde konuştu. 

"Var gücümüzle çalışacağız" 

Özgecan Aslan Gençlik Merkezi'nde bulunan 15 Temmuz köşesinde gençlerin yazdığı anı defterini ve fotoğraflarını inceleyen Yerlikaya, "Yeni ve Güçlü Türkiye yolunda birlik ve beraberlik içinde var gücümüzle çalışacağız. 15 Temmuz gecesi vatanı uğruna canını veren Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. 15 Temmuz'u unutmayacağız ve unutturmayacağız" ifadelerini kullandı.

Bursa Uludağ'da festival coşkusu! Bursa Uludağ'da festival coşkusu!

Saplantılı aşık bu hale getirdi Saplantılı aşık bu hale getirdi

Bursa Uludağ'da nefes kesen tatbikat Bursa Uludağ'da nefes kesen tatbikat

Sokak ortasında fuhuş rezaleti! Sokak ortasında fuhuş rezaleti!

Bursa'da 10 haneli köyden 3 muhtar adayı çıktı Bursa'da 10 haneli köyden 3 muhtar adayı çıktı

Ekip otosunda tecavüzde iki polise hapis cezası! Ekip otosunda tecavüzde iki polise hapis cezası!

Bursa'da 687 lira taksitle ev sahibi oldular Bursa'da 687 lira taksitle ev sahibi oldular

Bursa'da ünlülerin İznik çinisinden heykellerini yapıyor Bursa'da ünlülerin İznik çinisinden heykellerini yapıyor

Yargıtay'dan tüm çalışanları ilgilendiren rapor kararı! Yargıtay'dan tüm çalışanları ilgilendiren rapor kararı!

'Görünmez katil' her yıl 34 bin kişiyi öldürüyor! 'Görünmez katil' her yıl 34 bin kişiyi öldürüyor!

Serdar Ortaç ilaçları nedeniyle Gürcistan'a alınmadı Serdar Ortaç ilaçları nedeniyle Gürcistan'a alınmadı

İlaçlı çay ve bisküvi skandalı! İlaçlı çay ve bisküvi skandalı!

3 kilo 600 gram altınla Umre yolunda yakalandı! 3 kilo 600 gram altınla Umre yolunda yakalandı!

Fatih'te yangın: Bir kişi hayatını kaybetti Fatih'te yangın: Bir kişi hayatını kaybetti

Bursalı 71 yaşındaki Esender, ziyaretine gelen Başkan Aktaş'a gitarıyla şarkı söyledi Bursalı 71 yaşındaki Esender, ziyaretine gelen Başkan Aktaş'a gitarıyla şarkı söyledi