Halıya saran katil: Sevgilisini öldürdü, teyze ve 1 kayıptan şüpheli

Halıya saran katil: Sevgilisini öldürdü, teyze ve 1 kayıptan şüpheli

İzmir'de Ö.A.'nın (44) kaybolması üzerine ailesi 1 Nisan'da polise başvurdu. İzmir Emniyeti Asayiş Büro Cinayet Amirliği ve Kayıp Büro ekipleri genç kadının en son yanında çalıştığı ve ilişki yaşadığı halı yıkama şirketi sahibi Yunus K. (38) ile görüldüğünü tespit etti. Kamera kayıtlarında Ö.A. ile Karaburun'a giderken görülen Yunus K. araçta dönüşte tek başınaydı. Yeterli kanıt bulunamadığından Yunus K. serbest kaldı.

POLİS AMİRİ TANIDI

3 ay sonra Hatice Ayhan, annesi Gülümser Bulut'tan haber alamadığını, evine gittiğinde ise salondaki çekyatın içinde battaniyeye sarılı cesediyle karşılaştığını söyleyerek polise başvurdu. Evde araştırma yapan polis amiri, kayıp Ö. A. olayına bakan amirdi.

Yunus K.'yı evin girişinde görünce hatırladı. Orada ne aradığını sorduğunda Yunus K., Gülümser Bulut'un teyzesi olduğunu söyledi. Cinayetin işlendiği gün Yunus K.'nın eve girip çıkarken görüntülendiği ortaya çıktı.

İKİ CİNAYETİ DE REDDETTİ

Hatice Ayhan ile Yunus K., gözaltına alınıp tutuklandı. Suçlamaları kabul etmeyen Yunus K., kayıp Ö.A. ve teyzesi Gülümser Bulut'un cinayet sanığı olarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Yunus K.'nın 19 yaşında ilk cinayetini işlediği, kurbanını halıya sardığı, cezaevine girip 15 yıl yattıktan sonra 2014'te çıkarak bir halı yıkama şirketi kurduğu ortaya çıktı. Cinayetler arasında bağ kuran polis ekipleri, bir halıya sarılı olduğunu düşündükleri kayıp Ö.A.'nın cesedine henüz ulaşamadı. Polis, Yunus K.'nın ilk cinayetinde öldürdüğü Nilgün Kırlı'yı da halıya sardığı gerekçesiyle halı yıkama işi yaptığını düşünüyor. 

MHP'de 5 büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu MHP'de 5 büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu

Bursa'da ailesini katleden çiftçi: Gafletle hepsini öldürdüm Bursa'da ailesini katleden çiftçi: Gafletle hepsini öldürdüm

Bodrum katta korkunç olay! Yarı çıplak halde... Bodrum katta korkunç olay! Yarı çıplak halde...

Kemal Türkün, Bursa'da son yolculuğuna uğurlandı Kemal Türkün, Bursa'da son yolculuğuna uğurlandı

Bursa Nilüfer'de 'Canlı Torbacı' yakayı ele verdi Bursa Nilüfer'de 'Canlı Torbacı' yakayı ele verdi

Bursa'da kar yağışı! Bursa'da kar yağışı!

Bursa'da kalaşnikofla işlenen cinayette 2 sanıktan birine tahliye Bursa'da kalaşnikofla işlenen cinayette 2 sanıktan birine tahliye

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk (ÖZEL HABER) Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk (ÖZEL HABER)

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? (ÖZEL HABER) Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? (ÖZEL HABER)

Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam

500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi 500 fitte tanıştığı Mısırlı sevgilisini, Bursa'ya gelin getirdi

Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü Bursa'da 1 lira yüzünden ölüyordu! Hayata böyle döndü

Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti Murat Göğebakan'ın kuzeni, annesini darp etti