Halil Ünver Galatasaray üyesiymiş

Halil Ünver Galatasaray üyesiymiş

İstanbul Maltepe'de denize düşen helikopterde iş adamı Halil Ünver hayatını kaybetti. Ünver'in Galatasaray Kulübü'ne üye olduğu da ortaya çıktı.

İstanbul'un Maltepe ilçesinde dün 17.00 sıralarında denize bir helikopter düştü. Düşen helikopterden pilot İsmet Özgür ile iş adamı Halil Ünver hastaneye kaldırılmış ancak iş adamı Halil Ünver hayatını kaybetmişti.

Kaza sonrası ise Halil Ünver ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Ünver Havacılık Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil Ünver'in Galatasaray Spor Kulübü'nde 17796 numaralı üye olduğu öğrenildi. 

SARI KIRMIZILILARDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Vefat haberinin öğrenilmesinin ardından Galatasaray, resmi internet sitesinden başsağlığı mesajı yayınladı. Sarı kırmızılılar, yaptığı açıklamada "Kulübümüzün 17796 numaralı üyesi, İşadamı Halil Ünver'in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Halil Ünver'e Allah'tan rahmet; ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerimizi sunarız." ifadelerini kullandı.

ALBAYRAK DA UNUTMADI

Cim Bom'un 2. başkanı Abdurrahim Albayrak, sosyal medya hesabından, hayatını kaybeden Halil Ünver ile ilgili bir mesaj yayınladı. Albayrak, "Sevgili Halil Ünver abimi elim bir helikopter kazasında kaybettik. Çok çok üzgünüm mekanı cennet olsun Allah yakınlarına sabır versin." metni ile Ünver'le birlikte olan bir fotoğrafını paylaştı.

CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti

5 yıllık faiz 5 ayın dibinde 5 yıllık faiz 5 ayın dibinde

Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL! Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: ''Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez'' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez"

Bursa'da o caddelere otopark yasağı Bursa'da o caddelere otopark yasağı

Bakan Koca açıkladı: Başvurular işleme alındı, süreç başladı Bakan Koca açıkladı: Başvurular işleme alındı, süreç başladı

Boy yasağına uyulmadan avlanan 5 ton 842 kilo balığa el kondu Boy yasağına uyulmadan avlanan 5 ton 842 kilo balığa el kondu

İş adamı feci şekilde can verdi! İş adamı feci şekilde can verdi!

Kan dondurdu! 'Beni öldürecek, yarın son günüm' Kan dondurdu! 'Beni öldürecek, yarın son günüm'

Zabıtadan skandal görüntü! Zabıtadan skandal görüntü!