Güreşçiler Polonya yolcusu

Güreşçiler Polonya yolcusu

Grekoromen ve Kadın Güreş Milli Takımları, Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Polonya Turnuvası'nda mindere çıkacak.

Türkiye Güreş Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 20-28 Ekim tarihlerinde Macaristan'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren Grekoromen ve Kadın Güreş Milli Takımları, özel turnuva için Polonya'ya gitti.

Bolu Aladağ'da 19 Eylül'e kadar kamp yapacak Grekoromen Güreş Milli Takımı ile İstanbul'da kampa giren Kadın Güreş Milli Takımı, 7-9 Eylül'de Polonya Turnuvası'na katılacak. 

Grekoromen Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Salih Bora, yaptığı açıklamada, şampiyona öncesi son hazırlıkları sürdürdüklerini belirterek, "Şu an hazırlıklarımızın son bölümüne yaklaştık. Dünya Şampiyonası öncesinde katılacağımız Polonya Turnuvası ile takımımızın son durumunu görme fırsatı da bulmuş olacağız. Polonya'dan dönüşte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Amacımız ülkemizi Macaristan'da en iyi şekilde temsil etmek." değerlendirmesinde bulundu.

Kadın Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Efrahim Kahraman ise İstanbul'da verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini vurguladı.

 

Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı

Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER) Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER)

YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması

Mesut Demir; <br /> Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor... Mesut Demir;
Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor...

Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi)

Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı! Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı!

Kadın polise taciz! ''Güzelim rakının yanında güzel gidersin'' Kadın polise taciz! "Güzelim rakının yanında güzel gidersin"

Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi

Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor

'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim 'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim

Alevler kısa sürede yayıldı! Alevler kısa sürede yayıldı!

Kanser tedavisinde yeni yöntem Kanser tedavisinde yeni yöntem

Bugün başlıyor! Artık şubeye gitmeye gerek yok Bugün başlıyor! Artık şubeye gitmeye gerek yok