Gül Butik Otel Bursa turizmine yeni bir soluk getirecek

Gül Butik Otel Bursa turizmine yeni bir soluk getirecek

Bursa'da önümüzdeki günlerde hizmete girecek olan Gül Butik Otel çalışanlarının hepsi, Bursa'da kadın istihdamına destek vermek amacıyla kadın olacak. Otel müdürü Ece Çayla, "Burada tüm kadın girişimcilere örnek olacak bir çalışma teşkil etmekteyiz" dedi.

SEFA BALABAN/BURSADABUGUN.COM

Bursa'da önümüzdeki günlerde hizmete girecek olan Gül Butik otel, diğer kadın girişimcilere örnek olacak bir projeye imza atıyor. Otel personelinin tamamının bayan olması, Bursa'da bayan istihdamına katkı sağlayacak. Otel sahibi Gül Akmangül'ün özellikle bayan personel çalıştırmak istediğinin altını çizen otel müdürü Ece Çayla, "Otelimiz 7 normal oda, 6'da suit oda olmak üzere toplamda 13 odadan oluşmaktadır. Bursa'nın merkezinde yerli ve yabancı turistlere hizmet vermekteyiz. Otelimizin en büyük farkı personelinin tamamen kadınlardan oluşması. Patronumuz Gül Akmangül, tamamen kadın personel çalıştırmakta. Gül Akmangül yıllardır turizm sektöründe hizmet vermekte. Burada da yüm kadın girişimcilere örnek olacak bir çalışma teşkil etmekteyiz. Bursa son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Şehrimiz turizm sektöründe gözde şehirlerden biri haline geldi. Uludağ, Mudanya ve Cumnalıkızık ve çeşitli tarihi yerleri ile Türkiye'nin çeşitli yerlerinden birtanesi. Bu da turizm konusunda şehirde diri durmayı gerektiriyor. Bizler bu doğrultuda turizme yeni bir soluk kazandırmak istedik" dedi.

Bursa tarihi dokusunun göbeğinde hizmet

Bursa'nı tarihi ve kültürel yerlerinin merkezde olduğundan ve otellerinin de merkezde hizmet vereceğinden bahseden Ece Çayla, "Bursa tarihi yerleri açısında çok zengin bir şehir. Biz de tam konum olarak Bursa merkezde olduğumuz için, bütün tarihi yerlere yakınız. Gül Butik Otel olarak, profesyonel bayan kadromuzla yerli ve yabancı turistlere hizmet etmekten gurur duyarız. Açılışımız 24 Eylül saat 14'te otelimizin önünde olacaktır. Gül Akmangül yıllardır Bursa turizminde isim yapmış, belli bir müşteri portföyü oluşturmuş, çok uzun yıllardır hizmet vermiş biri. Şimdi de burada bayan kadrosuyla yeni bir isimle, yeni bir yüzle başladık. Suit odalarımızda zengin kahvaltı menülerimizle misafirlerimize hizmet vereceğiz. Gül Akmangül'ün en hassas olduğu konu misafirlerimizin memnuniyeti ve hijyenimizdir" ifadelerini kullandı.

Bursa'da hayvansever kadın, kedileriyle birlikte yangında can verdi Bursa'da hayvansever kadın, kedileriyle birlikte yangında can verdi

Sedanur köyünde toprağa verildi Sedanur köyünde toprağa verildi

Avrupa'nın en büyük kitabevi Bursa'da açıldı Avrupa'nın en büyük kitabevi Bursa'da açıldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Eylül 2018 Pazar)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Eylül 2018 Pazar)

Bursa'da takla atan otomobil demir korkuluklara oturdu Bursa'da takla atan otomobil demir korkuluklara oturdu

Fişek sandılar bomba çıktı! Fişek sandılar bomba çıktı!

Çalışanlara erken zam! Çalışanlara erken zam!

Trafikte pes dedirten görüntü Trafikte pes dedirten görüntü

Genç kadının etek altı fotoğrafını çekerken flaş patlayınca...
Genç kadının etek altı fotoğrafını çekerken flaş patlayınca...

İmar barışında fazla ödeme yapana iade! İmar barışında fazla ödeme yapana iade!

İş yerine pompalı tüfekle saldırı: 1 yaralı İş yerine pompalı tüfekle saldırı: 1 yaralı

Cehennemi yaşıyorlar! ''17 kez tecavüze uğradım'' Cehennemi yaşıyorlar! "17 kez tecavüze uğradım"

At ve eşek eti nasıl anlaşılır? At ve eşek eti nasıl anlaşılır?

Eski sevgilisinin dikkatini çekmek için bunu yaptı
Eski sevgilisinin dikkatini çekmek için bunu yaptı

Sahte pasaportla gittiği Almanya'da emekli oldu, 48 yıl sonra yakayı ele verdi Sahte pasaportla gittiği Almanya'da emekli oldu, 48 yıl sonra yakayı ele verdi

Yusuf Nazik 100 kişinin adını verdi Yusuf Nazik 100 kişinin adını verdi

Babası Bayburtlu çıkan Alman papaz cami yaptırdı Babası Bayburtlu çıkan Alman papaz cami yaptırdı

Kiralıklarda 'döviz' inadı Kiralıklarda 'döviz' inadı