Gül Butik Otel Bursa turizmine yeni bir soluk getirecek

Gül Butik Otel Bursa turizmine yeni bir soluk getirecek

Bursa'da önümüzdeki günlerde hizmete girecek olan Gül Butik Otel çalışanlarının hepsi, Bursa'da kadın istihdamına destek vermek amacıyla kadın olacak. Otel müdürü Ece Çayla, "Burada tüm kadın girişimcilere örnek olacak bir çalışma teşkil etmekteyiz" dedi.

SEFA BALABAN/BURSADABUGUN.COM

Bursa'da önümüzdeki günlerde hizmete girecek olan Gül Butik otel, diğer kadın girişimcilere örnek olacak bir projeye imza atıyor. Otel personelinin tamamının bayan olması, Bursa'da bayan istihdamına katkı sağlayacak. Otel sahibi Gül Akmangül'ün özellikle bayan personel çalıştırmak istediğinin altını çizen otel müdürü Ece Çayla, "Otelimiz 7 normal oda, 6'da suit oda olmak üzere toplamda 13 odadan oluşmaktadır. Bursa'nın merkezinde yerli ve yabancı turistlere hizmet vermekteyiz. Otelimizin en büyük farkı personelinin tamamen kadınlardan oluşması. Patronumuz Gül Akmangül, tamamen kadın personel çalıştırmakta. Gül Akmangül yıllardır turizm sektöründe hizmet vermekte. Burada da yüm kadın girişimcilere örnek olacak bir çalışma teşkil etmekteyiz. Bursa son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Şehrimiz turizm sektöründe gözde şehirlerden biri haline geldi. Uludağ, Mudanya ve Cumnalıkızık ve çeşitli tarihi yerleri ile Türkiye'nin çeşitli yerlerinden birtanesi. Bu da turizm konusunda şehirde diri durmayı gerektiriyor. Bizler bu doğrultuda turizme yeni bir soluk kazandırmak istedik" dedi.

Bursa tarihi dokusunun göbeğinde hizmet

Bursa'nı tarihi ve kültürel yerlerinin merkezde olduğundan ve otellerinin de merkezde hizmet vereceğinden bahseden Ece Çayla, "Bursa tarihi yerleri açısında çok zengin bir şehir. Biz de tam konum olarak Bursa merkezde olduğumuz için, bütün tarihi yerlere yakınız. Gül Butik Otel olarak, profesyonel bayan kadromuzla yerli ve yabancı turistlere hizmet etmekten gurur duyarız. Açılışımız 24 Eylül saat 14'te otelimizin önünde olacaktır. Gül Akmangül yıllardır Bursa turizminde isim yapmış, belli bir müşteri portföyü oluşturmuş, çok uzun yıllardır hizmet vermiş biri. Şimdi de burada bayan kadrosuyla yeni bir isimle, yeni bir yüzle başladık. Suit odalarımızda zengin kahvaltı menülerimizle misafirlerimize hizmet vereceğiz. Gül Akmangül'ün en hassas olduğu konu misafirlerimizin memnuniyeti ve hijyenimizdir" ifadelerini kullandı.

Bursa'da korku dolu anlar! Otobüs durağında intihar girişimi Bursa'da korku dolu anlar! Otobüs durağında intihar girişimi

Kılıçdaroğlu - Akşener görüşmesi sona erdi Kılıçdaroğlu - Akşener görüşmesi sona erdi

Bursa'da bebeğin boğazına 50 kuruş takıldı Bursa'da bebeğin boğazına 50 kuruş takıldı

Hukuk İşleri Müdürü evinde ölü bulundu Hukuk İşleri Müdürü evinde ölü bulundu

Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü

Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü

Lokantada çalışan komiyi sırtından bıçakladı Lokantada çalışan komiyi sırtından bıçakladı

Bursa'da adliyede mübaşire kafa atan genç tutuklandı Bursa'da adliyede mübaşire kafa atan genç tutuklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

Korkunç ölüm! Birkaç saniye sonra... Korkunç ölüm! Birkaç saniye sonra...

Bursa'da zehir tacirleri nefes kesen kovalamacayla yakalandı Bursa'da zehir tacirleri nefes kesen kovalamacayla yakalandı

Bursa Osmangazi'nin 2019 yılı bütçesi belli oldu Bursa Osmangazi'nin 2019 yılı bütçesi belli oldu