Gıda mühendisinin acı sonu!

Gıda mühendisinin acı sonu!

İstanbul'da, süt ürünleri satan bir şirketin sahibi olan Gıda Mühendisi Nurullah Ersoy, 2 bin TL borç verdiği O.U'dan parasını almaya gidince O.U tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

İddiaya göre, İstanbul Şişli'de bir kafede çalışan O.U,(18) paraya ihtiyacı olduğunu söyleyerek Nurullah Ersoy'dan(30) 2 bin TL borç istedi. Ersoy da tanıdığı O.U'nun ihtiyacını gidermesi için kredi kartından 2 bin TL verdi. Ersoy, O.U'nun parayı ödemesi gereken zaman geçince telefonla arayarak parasını istedi.  O.U, "Sana borcum falan yok. Benden para falan alamazsın. Borcum olduğunu ispatla." dedi. Ersoy, banka dekontunu yanına alarak, O.U'nun çalıştığı kafeye gitti. 

Ersoy, kafeye girdikten sonra O.U. ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında iddiaya göre O.U, Ersoy'u bıçaklayarak kaçtı. Ersoy, kaldırıldığı hastanede ölürken, O.U, Şişli Araştırma Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.

Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu Bursa İznik'te, saat kulesinin saatleri durdu

Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak Bursa'da freze ustasının bağışlanan böbreği 10 yaşındaki çocuğu kurtaracak

Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci Bursa hayvanat bahçesinde yavru sevinci

Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu Korkunç görüntü! 3 kadın cesedi bulundu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Bursa'da sorunları birlikte çözeceğiz

Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı Palu ailesinin korkunç ifadeleri ortaya çıktı

Sokak köpeğine yumruklu işkence Sokak köpeğine yumruklu işkence

Bursa'da okulda eşek şakası Bursa'da okulda eşek şakası

Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi Sis nedeniyle uçaklar Bursa'ya indi

Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! ''Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum'' Yargıtay 10 yıllık düğümü çözdü! "Seni oğluma alamadım ama kendime istiyorum"

Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi Fatih Terim-Rasim Ozan Kütahyalı davasında mahkeme kararında direndi

''Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu...'' "Seçimden sonra fiyatlar yeniden artacak, soğanın kilosu..."

Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu Bursa'da ayağı kırılan adam evinde ölü bulundu

Araç sahipleri dikkat! Hemen söküp yenisini taktırın Araç sahipleri dikkat! Hemen söküp yenisini taktırın