Gazişehir şampiyonluk istiyor

Gazişehir şampiyonluk istiyor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Yalçın Koşukavak, İstanbulspor ile oynayacakları maçın zorlu geçeceğini ancak kazanmak istediklerini söyledi.

Yalçın Koşukavak, ligin ikinci haftasında konuk edecekleri İstanbulspor'u, eski takımı olması nedeniyle iyi  tanıdığını aktararak, "Oradaki oyuncuları çok iyi tanıyorum. Onlar da beni çok iyi tanıyor. Dolayısıyla zor bir maç olacak ama Gazişehir Gaziantep'in şampiyon olmak gibi bir hedefi var. O yüzden kazanmalıyız. Bu iddia için kazanmak  zorundayız" diye konuştu. Yeni sezondaki ilk iç saha maçlarını oynayacaklarını hatırlatan Koşukavak, taraftarlarından destek beklediklerini kaydetti.

Öte yandan, İstanbulspor müsabakasının kendisi için ayrı bir heyecanı olduğunu da aktaran Koşukavak, şöyle konuştu:  "İstanbulspor'da çok güzel zamanlar geçirdim. Kulüpte önemli izler bıraktığımıza inanıyorum. İstanbulspor'a ilk gittiğimde çok da iyi olmayan bir tablo vardı. Galibiyet primi 400, beraberlik primi ise 200 liraydı. Öğle yemeklerinde makarna çıkardı. Şimdi ise çok güzel bir tesise sahipler. Halen  tesisin birçok yerinde fotoğraflarım varmış. Orada çok sayıda genç ismi futbol camiasına kazandırdık. Dolayısıyla, benim için farklı yeri olan bir takımla karşı karşıya geleceğiz."

Serkan Yetişmişoğlu; <br /> Kurtuluş için en güzel örnek! Serkan Yetişmişoğlu;
Kurtuluş için en güzel örnek!

Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı

Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER) Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER)

YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması

Mesut Demir; <br /> Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor... Mesut Demir;
Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor...

Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi)

Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı! Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı!

Kadın polise taciz! ''Güzelim rakının yanında güzel gidersin'' Kadın polise taciz! "Güzelim rakının yanında güzel gidersin"

Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi

Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor

'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim 'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim

Alevler kısa sürede yayıldı! Alevler kısa sürede yayıldı!

Kanser tedavisinde yeni yöntem Kanser tedavisinde yeni yöntem