Game of Thrones finali hakkında flaş açıklama

Game of Thrones finali hakkında flaş açıklama

Game of Thrones'un sonuyla ilgili herkes merak içinde. Acaba 8. Sezonda Game of Thrones'ta neler olacak? Dizinin önemli karakterlerinden Jaime Lannister dizinin finaline dair ipuçları verdi

Game of Thrones'un yeni sezonuyla ilgili meraklar had safhada. Herkes Game of Thrones'un 8. sezonunda neler olacağını merak ediyor.

Jaime Lannister rolünü canlandıran Nikolaj Coster-Waldau, Huffington Post'ta yer alan röportajında Game of Thrones'un yeni sezonuna dair ipucu veriyor.

Game of Thrones'un sekizinci ve son sezonu 2019'da yayınlanacak. Dizinin nasıl bir sonu olacağına dair herkesin farklı tahminleri var.

Nikolaj Coster'ın söylediğine göre, yeni sezonda Jaime çok uzun bir yola çıkıyor. Bu yüzden sakalları uzun bir şekilde görüyoruz dizide oyuncuyu.

Bu yola tek başına çıkıyor. Hedefi ise Kuzey'e ulaşmak. Orada gayrimeşru kardeşi Gendry ile mi yoksa Tyrion ile mi buluşacağı merak konusu. Röportajda Kuzey'de kiminle buluşacağı sorusuna, "Söyleyemem. Bir ejderha tarafından yenilebilir ya da hayatının aşkını da bulabilir" diye cevap veriyor.

GAME OF THRONES FİNALİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Röportajda sorulan "Valyrian çeliğinden kılıcı olan herkes aynı anda Ak Gezenler'e saldırsa destansı olmaz mıydı" sorusuna "Kim bilir" diyor. Yoksa Jaime, Brienne, Jon Snow, Sam ve Arya, aynı anda Ak Gezenler'e mi saldırıyor?

Jaime Lannister rolüyle izlediğimiz oyuncu röportajda "Dizinin sonunu okuyunca senaristleri tebrik ettim" diyor ve ekliyor: "Çok mantıklı bir son. Son dakikada sürpriz yapan sonlardan değil."

Nikolaj Coster, senaristlerin işi ne kadar sıkı tuttuğundan da bahsediyor: "Üçüncü sezona kadar ne olup bittiğini biliyorduk ama sonrasında senaristler her şeyi gizli tuttular. Bize yalnızca senaryo geliyordu."

Yedinci sezonun sonundan önce Jaime'nin Cersei'ye hayır cevabını vereceğini tahmin ettiğini söyleyen oyuncu, "İlk kez hayır dediği sahne dönüm noktasıydı" diye konuşuyor. Jaime böylece hem sevgilisine hem de karnındaki çocuğa veda etmiş oluyor.

Ama o çocuk Jaime'nin mi, o da bir soru işareti. Çünkü falcı Cersei'ye "3 çocuğun olacak" kehanetinde bulunmuştu.

Gendry'yi canlandıran oyuncu ile yapılan röportajda Gendry'nin Cersei'nin gerçek oğlu olabileceğinin kaydedildiği sorusuna, Nikolaj Coster-Waldau "Kim bilir" diyor. 

Bursa'da 'Uyuşturucu kullanma' diye uyaran ağabeyini vurdu! Bursa'da 'Uyuşturucu kullanma' diye uyaran ağabeyini vurdu!

Bakan Albayrak: Pozitif bir haftayı bitirdik! Bakan Albayrak: Pozitif bir haftayı bitirdik!

Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti! Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti!

Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı

Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı

Sabah ezanı saatleri değişti Sabah ezanı saatleri değişti

Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar

70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!
70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!

Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet

Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı

Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER) Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER)

Milli Piyango biletlerinde yeni dönem Milli Piyango biletlerinde yeni dönem