Game of Thrones finali hakkında flaş açıklama

Game of Thrones finali hakkında flaş açıklama

Game of Thrones'un sonuyla ilgili herkes merak içinde. Acaba 8. Sezonda Game of Thrones'ta neler olacak? Dizinin önemli karakterlerinden Jaime Lannister dizinin finaline dair ipuçları verdi

Game of Thrones'un yeni sezonuyla ilgili meraklar had safhada. Herkes Game of Thrones'un 8. sezonunda neler olacağını merak ediyor.

Jaime Lannister rolünü canlandıran Nikolaj Coster-Waldau, Huffington Post'ta yer alan röportajında Game of Thrones'un yeni sezonuna dair ipucu veriyor.

Game of Thrones'un sekizinci ve son sezonu 2019'da yayınlanacak. Dizinin nasıl bir sonu olacağına dair herkesin farklı tahminleri var.

Nikolaj Coster'ın söylediğine göre, yeni sezonda Jaime çok uzun bir yola çıkıyor. Bu yüzden sakalları uzun bir şekilde görüyoruz dizide oyuncuyu.

Bu yola tek başına çıkıyor. Hedefi ise Kuzey'e ulaşmak. Orada gayrimeşru kardeşi Gendry ile mi yoksa Tyrion ile mi buluşacağı merak konusu. Röportajda Kuzey'de kiminle buluşacağı sorusuna, "Söyleyemem. Bir ejderha tarafından yenilebilir ya da hayatının aşkını da bulabilir" diye cevap veriyor.

GAME OF THRONES FİNALİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Röportajda sorulan "Valyrian çeliğinden kılıcı olan herkes aynı anda Ak Gezenler'e saldırsa destansı olmaz mıydı" sorusuna "Kim bilir" diyor. Yoksa Jaime, Brienne, Jon Snow, Sam ve Arya, aynı anda Ak Gezenler'e mi saldırıyor?

Jaime Lannister rolüyle izlediğimiz oyuncu röportajda "Dizinin sonunu okuyunca senaristleri tebrik ettim" diyor ve ekliyor: "Çok mantıklı bir son. Son dakikada sürpriz yapan sonlardan değil."

Nikolaj Coster, senaristlerin işi ne kadar sıkı tuttuğundan da bahsediyor: "Üçüncü sezona kadar ne olup bittiğini biliyorduk ama sonrasında senaristler her şeyi gizli tuttular. Bize yalnızca senaryo geliyordu."

Yedinci sezonun sonundan önce Jaime'nin Cersei'ye hayır cevabını vereceğini tahmin ettiğini söyleyen oyuncu, "İlk kez hayır dediği sahne dönüm noktasıydı" diye konuşuyor. Jaime böylece hem sevgilisine hem de karnındaki çocuğa veda etmiş oluyor.

Ama o çocuk Jaime'nin mi, o da bir soru işareti. Çünkü falcı Cersei'ye "3 çocuğun olacak" kehanetinde bulunmuştu.

Gendry'yi canlandıran oyuncu ile yapılan röportajda Gendry'nin Cersei'nin gerçek oğlu olabileceğinin kaydedildiği sorusuna, Nikolaj Coster-Waldau "Kim bilir" diyor. 

Çocukların kavgasına aileler karıştı Çocukların kavgasına aileler karıştı

Meteoroloji bir kez daha uyardı: Bu gece başlıyor Meteoroloji bir kez daha uyardı: Bu gece başlıyor

ABD Adalet Bakan Yardımcısı Rosenstien istifa etti mi? ABD Adalet Bakan Yardımcısı Rosenstien istifa etti mi?

Hurdaya dönen araçtan burnu kanamadan çıktı Hurdaya dönen araçtan burnu kanamadan çıktı

Miss Turkey 2018 birincisi belli oldu Miss Turkey 2018 birincisi belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Guterres ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Guterres ile görüştü

Bursa Balkan Festivali'nde neler oldu neler? Bursa Balkan Festivali'nde neler oldu neler?

Otomobiliyle trafiğe kapalı sokağa giren sürücü dehşet saçtı Otomobiliyle trafiğe kapalı sokağa giren sürücü dehşet saçtı

Yıkılma tehlikesi olan 2 apartman tahliye edildi Yıkılma tehlikesi olan 2 apartman tahliye edildi

Belçika elektriksiz kalabilir Belçika elektriksiz kalabilir

Bursa'da kedi kurtaran itfaiye ekiplerine sağlıkçılardan sürpriz ziyaret Bursa'da kedi kurtaran itfaiye ekiplerine sağlıkçılardan sürpriz ziyaret

Fuhuş operasyonundan kaçarken düştüler Fuhuş operasyonundan kaçarken düştüler

Bursa'da deprem oldu! Bursa'da deprem oldu!

Ünlü oyuncu Melek Baykal hastaneye kaldırıldı Ünlü oyuncu Melek Baykal hastaneye kaldırıldı

3 kişiyi öldürmekten cezaevine giren şahıs, bu kez karısını ve çocuğunu katletti  3 kişiyi öldürmekten cezaevine giren şahıs, bu kez karısını ve çocuğunu katletti