Game of Thrones finali hakkında flaş açıklama

Game of Thrones finali hakkında flaş açıklama

Game of Thrones'un sonuyla ilgili herkes merak içinde. Acaba 8. Sezonda Game of Thrones'ta neler olacak? Dizinin önemli karakterlerinden Jaime Lannister dizinin finaline dair ipuçları verdi

Game of Thrones'un yeni sezonuyla ilgili meraklar had safhada. Herkes Game of Thrones'un 8. sezonunda neler olacağını merak ediyor.

Jaime Lannister rolünü canlandıran Nikolaj Coster-Waldau, Huffington Post'ta yer alan röportajında Game of Thrones'un yeni sezonuna dair ipucu veriyor.

Game of Thrones'un sekizinci ve son sezonu 2019'da yayınlanacak. Dizinin nasıl bir sonu olacağına dair herkesin farklı tahminleri var.

Nikolaj Coster'ın söylediğine göre, yeni sezonda Jaime çok uzun bir yola çıkıyor. Bu yüzden sakalları uzun bir şekilde görüyoruz dizide oyuncuyu.

Bu yola tek başına çıkıyor. Hedefi ise Kuzey'e ulaşmak. Orada gayrimeşru kardeşi Gendry ile mi yoksa Tyrion ile mi buluşacağı merak konusu. Röportajda Kuzey'de kiminle buluşacağı sorusuna, "Söyleyemem. Bir ejderha tarafından yenilebilir ya da hayatının aşkını da bulabilir" diye cevap veriyor.

GAME OF THRONES FİNALİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Röportajda sorulan "Valyrian çeliğinden kılıcı olan herkes aynı anda Ak Gezenler'e saldırsa destansı olmaz mıydı" sorusuna "Kim bilir" diyor. Yoksa Jaime, Brienne, Jon Snow, Sam ve Arya, aynı anda Ak Gezenler'e mi saldırıyor?

Jaime Lannister rolüyle izlediğimiz oyuncu röportajda "Dizinin sonunu okuyunca senaristleri tebrik ettim" diyor ve ekliyor: "Çok mantıklı bir son. Son dakikada sürpriz yapan sonlardan değil."

Nikolaj Coster, senaristlerin işi ne kadar sıkı tuttuğundan da bahsediyor: "Üçüncü sezona kadar ne olup bittiğini biliyorduk ama sonrasında senaristler her şeyi gizli tuttular. Bize yalnızca senaryo geliyordu."

Yedinci sezonun sonundan önce Jaime'nin Cersei'ye hayır cevabını vereceğini tahmin ettiğini söyleyen oyuncu, "İlk kez hayır dediği sahne dönüm noktasıydı" diye konuşuyor. Jaime böylece hem sevgilisine hem de karnındaki çocuğa veda etmiş oluyor.

Ama o çocuk Jaime'nin mi, o da bir soru işareti. Çünkü falcı Cersei'ye "3 çocuğun olacak" kehanetinde bulunmuştu.

Gendry'yi canlandıran oyuncu ile yapılan röportajda Gendry'nin Cersei'nin gerçek oğlu olabileceğinin kaydedildiği sorusuna, Nikolaj Coster-Waldau "Kim bilir" diyor. 

Dünyada bir ilk olacak! Suriyeli sığınmacı kadınlarla hazırladı Dünyada bir ilk olacak! Suriyeli sığınmacı kadınlarla hazırladı

Erbaş: Sigaranın haram olduğunu milletimize anlatmalıyız Erbaş: Sigaranın haram olduğunu milletimize anlatmalıyız

Başkan Bozbey'den Orhangazi'de gövde gösterisi Başkan Bozbey'den Orhangazi'de gövde gösterisi

AVM bir anda karıştı... Ortalık savaş alanına döndü AVM bir anda karıştı... Ortalık savaş alanına döndü

Canlı yayında yaptığı enişte itirafı ağızları açık bıraktı! Canlı yayında yaptığı enişte itirafı ağızları açık bıraktı!

Üniversite binası çöktü! Onlarca kişi enkaz altında Üniversite binası çöktü! Onlarca kişi enkaz altında

Akar: Güvenli bölgenin emniyetini Türkiye sağlamalı Akar: Güvenli bölgenin emniyetini Türkiye sağlamalı

Serkan Yetişmişoğlu; <br /> Yusuf Yusuf! Serkan Yetişmişoğlu;
Yusuf Yusuf!

Aybaba: Zor bir sürece girdik Aybaba: Zor bir sürece girdik

Havalimanında güvenlik aranmasına engel olana 2 bin 832 TL ceza Havalimanında güvenlik aranmasına engel olana 2 bin 832 TL ceza

24 binaya tahliye kararı... Sokak kapatıldı 24 binaya tahliye kararı... Sokak kapatıldı