Galatasaray'dan Emre Akbaba öfkesi

Galatasaray'dan Emre Akbaba öfkesi

Abdurrahim Albayrak, sponsorluk anlaşmasının imza töreninde Emre Akbaba ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Kulübü 2'nci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Aytemiz Alanyaspor'da forma giyen Emre Akbaba ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Sarı-kırmızılı kulübün forma sırt sponsorluk anlaşması sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Abdurrahim Albayrak, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Akbaba'ya verilecek ücret konusunda anlaşma sağlayamadıklarını ifade etti. Albayrak, "Bizim verebileceğimiz para 3 milyon Euro ve o rakama da anlaşamadık" dedi.

Albayrak'ın Emre Akbaba ile ilgili açıklaması şu şekilde: "2-3 aydan beri sevgili Hasan Başkan ile birlikte, Emre Akbaba ile konuşuyoruz. Ankara'da, 1 saate yakın konuşma yaptık. Sevgili başkan bizden 7 milyon Euro istedi. Son sezonu olan bir futbolcuya böyle para vermemiz mümkün olmaz. Biz buraya 100 TL'nin hesabını yaparak geldik. Biz 2,5 milyon Euro teklif vermiştik sevgili başkana ve 3 milyon Euro'ya çıktık. Dün Hasan başkanı davet ettim, uzun uzun konuştuk. Bizim verebileceğimiz para 3 milyon Euro'dur ve o rakama da anlaşamadık. Futbolcu; "Ben Galatasaraylıyım, Galatasaray'a gitmek istiyorum" diyor. Bugün bir görüşme daha yapacağım. Emre'nin kafasını çelmek için; "Galatasaray'a gidiyorsun ama seni Şampiyonlar Ligi'nde oynatamazlar" demişler, öyle bir şey yok. Hasan Başkan Alanya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı. Futbolcu Galatasaraylı. Şu anda Emre'nin gitmesi için zorluyorlar. Bir futbolcu bana, 'Ben Fenerbahçeliyim, Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum' derse, ben o futbolcuyu almam."

ABD'den flaş Türkiye açıklaması ABD'den flaş Türkiye açıklaması

Pompalı tüfek kahvehaneyi bastı, bir kişiyi öldürdü Pompalı tüfek kahvehaneyi bastı, bir kişiyi öldürdü

Kosova, Sırbistan'a uyguladığı gümrük vergisini yüzde 100'e çıkardı Kosova, Sırbistan'a uyguladığı gümrük vergisini yüzde 100'e çıkardı

İYİ Parti'den ittifak açıklaması İYİ Parti'den ittifak açıklaması

Siirt'te Karadeniz rüzgarı esti Siirt'te Karadeniz rüzgarı esti

Bursa'da İnegöllülerin yatacak yeri yok Bursa'da İnegöllülerin yatacak yeri yok

'Kadın adaya oy vermeyeceğim' demişti, istifa etti!
'Kadın adaya oy vermeyeceğim' demişti, istifa etti!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Bursa'da masaj salonlarına baskın Bursa'da masaj salonlarına baskın

PKK'da kadın teröristler 'cinsel meta' olarak görülüyor!
PKK'da kadın teröristler 'cinsel meta' olarak görülüyor!