Futbolda haftanın programı açıklandı

Futbolda haftanın programı açıklandı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 21. hafta maçlarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de de 21. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 21. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün: 

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)

Yarın:

13.30 Göztepe-Osmanlıspor (Bornova)

16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Vodafone Park)

11 Şubat Pazar:

13.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)

13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

12 Şubat Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom)

- Spor Toto 1. Lig

Bugün:

18.00 Gaziantepspor-Adana Demirspor (Gaziantep) 

Yarın:

13.00 Boluspor-Grandmedical Manisaspor (Bolu Atatürk)

13.00 Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk)

15.30 Çaykur Rizespor-Altınordu (Çaykur Didi)

11 Şubat Pazar:

13.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.00 Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Samsun 19 Mayıs)

15.30 Eskişehirspor-Akın Çorap Giresunspor (Yeni Eskişehir)

18.00 Balıkesirspor Baltok-MKE Ankaragücü (Balıkesir Atatürk) 

12 Şubat Pazartesi:

18.00 Adanaspor-Gazişehir Gaziantep (5 Ocak Fatih Terim)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Bugün:

14.30 Eyüpspor-Sarıyer (Esenler)

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Keçiörengücü (Mersin)

13.30 Bucaspor-Kocaeli Birlikspor (Yeni Buca)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bodrum İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-İnegölspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Tokatspor-Hatayspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Tuzlaspor-Afjet Afyonspor (Tuzla Belediye)

13.30 Menemen Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Menemen İlçe)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Gümüşhanespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Silivrispor-Hacettepe (Silivri)

13.30 Altay-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Fethiyespor-Zonguldak Kömürspor (Fethiye İlçe)

13.30 Sakaryaspor-Pendikspor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 Bandırmaspor-BUGSAŞ Spor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Niğde Belediyespor-Karşıyaka (Niğde 5 Şubat)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Kahramanmaraşspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 Ottocool Karagümrük-Şanlıurfaspor (Vefa)

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.30 Düzcespor-Kozan Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Aktepe)

13.30 Yomraspor-Bayrampaşa (Yomra İlçe)

13.30 Erzin Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Erzin İlçe)

13.30 Çanakkale Dardanel-Bergama Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Ofspor-Halide Edip Adıvarspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 12 Bingölspor-Erbaaspor (Bingöl)

13.30 Orhangazi Belediyespor-Batman Petrolspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Kemerspor 2003-Çatalcaspor (Dr. Fehmi Öncel)

2. Grup

Bugün:

14.00 Turgutluspor-Yeni Orduspor (Turgutlu 7 Eylül)

Yarın:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Yeşil Bursa (Van Atatürk)

13.00 Diyarbekirspor-Muğlaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 1461 Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor (Darıca İlçe)

13.30 Tire 1922-Ergene Velimeşespor (Tire 4 Eylül)

13.30 Gölcükspor-Pazarspor (Gölcük)

13.30 Erokspor-Ankara Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Kırıkhanspor-Anadolu Bağcılarspor (Kırıkhan İlçe)

3. Grup

Yarın:

13.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Kocaelispor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Karacabey Birlikspor-Kızılcabölükspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Tekirdağspor-Payasspor (Namık Kemal)

13.30 Aydınspor 1923-Tarsus İdmanyurdu (Adnan Menderes)

13.30 Osmaniyespor-Arsinspor (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Ankara Adliyespor-Cizrespor (Ankara OSTİM)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 UTAŞ Uşakspor-Çorum Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

Kan donduran video sonrası Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi! Kan donduran video sonrası Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi!

Suriye sınırında Mehmetçik'e sevgi gösterisi! Suriye sınırında Mehmetçik'e sevgi gösterisi!

Bursa'da korku dolu gözlerle baktılar! Duyan hemen yardıma koştu Bursa'da korku dolu gözlerle baktılar! Duyan hemen yardıma koştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Bitkin halde bulunan yavru vaşak koruma altına alındı Bitkin halde bulunan yavru vaşak koruma altına alındı

Çavuşoğlu: FBI çalışmalara başladı FETÖ tutuklamaları gerçekleşti Çavuşoğlu: FBI çalışmalara başladı FETÖ tutuklamaları gerçekleşti

Gazi oğlunu, minibüsten indiren şoför: 'Ananı taşıyorum, babanı taşıyorum, bir de seni mi taşıyacağım?' dedi Gazi oğlunu, minibüsten indiren şoför: 'Ananı taşıyorum, babanı taşıyorum, bir de seni mi taşıyacağım?' dedi

Google, Apple, Facebook, Amazon... Hepsi için harekete geçiyorlar Google, Apple, Facebook, Amazon... Hepsi için harekete geçiyorlar

Bursada Bugün'den Vali Canbolat'a ziyaret Bursada Bugün'den Vali Canbolat'a ziyaret

Bursa'da polis memurunun eşi, ölü bulundu Bursa'da polis memurunun eşi, ölü bulundu

Cep telefonu siparişi verdi, cinsel ürün gönderildi Cep telefonu siparişi verdi, cinsel ürün gönderildi

İrem Derici: ''Uludağ kadar ağzım var'' İrem Derici: "Uludağ kadar ağzım var"

Bursa'da sokak ortasında silahla vurup kaçtı Bursa'da sokak ortasında silahla vurup kaçtı

Çanakkale'de 4 büyüklüğünde deprem oldu Çanakkale'de 4 büyüklüğünde deprem oldu

Bursa Uludağ'da kayak pistleri sis sebebiyle boş kaldı Bursa Uludağ'da kayak pistleri sis sebebiyle boş kaldı