Ferhat Göçer'den 17. Harbiye çıkarması

Ferhat Göçer'den 17. Harbiye çıkarması

Atlantis Yapım Organizasyonuyla gerçekleşen İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri'nin kapanışını Ferhat Göçer'le yaptı. Göçer, kendisini izlemeye gelen binlerce hayranına unutulmaz bir gece daha yaşattı.

Harbiye'deki 17. konserine çıkan Ferhat Göçer, 'Dile kolay 17 yıldır bu sahnedeyim. Ne güzel anılarımız oldu burada. nice güzel yıllarda, sizlerle mutlu anlar paylaşmak dileğimle' şeklinde konuştu. Ferhat Göçer'i izleyenler arasında Türk Sineması'nın efsane aktörü Ediz Hun ve eşi Berna Hun'un yanı sıra Aydan Şener, Hıncal Uluç, Fikret Ercan, Ömür Gedik, Behzat Gerçeker gibi ünlü isimlerde vardı.

EDİZ HUN'DAN GÖÇER'E ÖVGÜ YAĞMURU 

Konser boyunca izleyicileriyle sık sık sohbet eden Göçer, ''Samanyolu'' şarkısıyla Ediz Hun'a sürpriz yaptı. Alkışlar arasında seyircileri selamlayan Hun, 'Seninle gurur duydum. Buraya gelmeden Alexandro Safina ve Juan Diego Florez'i dinledik. Ama görüyorum ki senin onlardan aşağı kalır yanın yok. Olağanüstüsün. Sen Türkiye'nin Safina'sısın, Florez'isin'  dedi.

Müziğin her tarzını sahnesine taşıyan Ferhat Göçer, hit şarkılarının yanı sıra yeni single parçası Reva'yı da ilk kez Harbiye'de seslendirdi. Göçer, 'Söylemeye geç kaldığımız şarkılar da var' diyerek 'Yalnızım Ben' şarkısıyla herkese duygu dolu anlar yaşattı.

DOKTORLARDAN DESTEK

Son zamanlarda artan doktora şiddet konusunu #DoktorHarbiyede sloganıyla konserinde işleyen Ferhat Göçer'i, kendisini izlemeye gelen 400 doktor arkadaşı da yalnız bırakmadı.  

Göçer'in tüm doktorların adına sahneye davet ettiği sanatçının üniversiteden arkadaşı ve Varis Cerahi alanında Uzman Doktor Aybanu Gökçen konuşma yaptı. Gökçen, meslekte yaşadığı sorunları 'Hastalıkla sağlık, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide yoldaşız. Biz hastalarımızı seviyoruz siz de doktorlarınızı sevin. Sevgi her şeyin ilacıdır' sözleriyle anlattı.

Bursa'da eniştesini 9 kurşunla öldürdü, 'Kazara oldu' dedi Bursa'da eniştesini 9 kurşunla öldürdü, 'Kazara oldu' dedi

Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (18.01.2019 Cuma) Bursa'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? (18.01.2019 Cuma)

Belediye işçisi 'Tutuk silah'tan serbest Belediye işçisi 'Tutuk silah'tan serbest

Bu sabah Ankara! Yaralılar var Bu sabah Ankara! Yaralılar var

Sanayi sitesinde yangın: 1 ölü Sanayi sitesinde yangın: 1 ölü

Yeni kararname yayımlandı! O hastaneler ile ilgili flaş karar Yeni kararname yayımlandı! O hastaneler ile ilgili flaş karar

Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı

Kaldırımda erkek cesedi bulundu Kaldırımda erkek cesedi bulundu

'Türkiye'nin Suriye'den ithalatı 60 milyon doları buldu' 'Türkiye'nin Suriye'den ithalatı 60 milyon doları buldu'

Meclis'ten geçti! 105 bin emekliye 3 yıl zam yok Meclis'ten geçti! 105 bin emekliye 3 yıl zam yok

Kışlada zehirlenen askerler: ''Artık et yiyemiyorum'' Kışlada zehirlenen askerler: "Artık et yiyemiyorum"

Çok feci olay! Büyük bir gürültü duydular ve... Çok feci olay! Büyük bir gürültü duydular ve...

Köpek dövüştürüp video çeken 19 yaşındaki şüpheliye ceza Köpek dövüştürüp video çeken 19 yaşındaki şüpheliye ceza

TBMM'de kabul edildi! Sinemada yeni dönem TBMM'de kabul edildi! Sinemada yeni dönem

Milyonları ilgilendiren haber! Kabul edildi Milyonları ilgilendiren haber! Kabul edildi