Fenerbahçe'de forvete iki aday

Fenerbahçe'de forvete iki aday

Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynayacağı Benfica maçları öncesi UEFA'ya 2 Ağustos'ta kadrosunu bildirecek olan Fenerbahçe'de büyük bir hareketlilik yaşanıyor...

Fenerbahçe forvetine kavuşuyor.

Soldado'nun sakatlığının sürmesi nedeniyle forvet transferini Benfica maçlarına yetiştirmek isteyen Sarı-Lacivertliler'de gözler Islam Slimani'ye çevrilmiş durumda.Cezayirli yıldızın kiralanması için hem Leicester City hem de Slimani'nin menajeriyle pazarlıklar sürüyor.

İngiliz kulübü, Slimani'nin kiralanmasına prensipte 'evet' dedi...

Ancak kiralama bedeli konusunda anlaşmazlık sürüyor. Aynı şekilde Slimani'nin menajeriyle de yıllık ücret konusunda pazarlıklar devam ediyor. 

Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynayacağı Benfica maçları öncesi UEFA'ya 2 Ağustos'ta kadrosunu bildirecek olan Fenerbahçe'de büyük bir hareketlilik yaşanıyor...

Fenerbahçe yönetimi, iki cepheyi de ikna etmek için büyük bir çaba harcıyor. Islam Slimani, Fenerbahçe'nin yıllardır yaşadığı golcü sıkıntısına çözüm bulabilecek bir isim... Hem yerden hem havadan çok etkili olan Cezayirli yıldız, başarısız Premier Lig performansına rağmen çok önemli bir yıldız.JANSSEN HAZIR!

Teknik direktör Phillip Cocu da Cezayirli forvetin transferini çok istiyor... Ancak 2 Ağustos'a kadar pürüzler giderilemezse bu kez rota Vincent Janssen'e dönecek.

Fenerbahçe yönetimi, Hollandalı forvet ve Tottenham'la her konuda anlaşmış durumda. Slimani olmazsa hemen Janssen'in kiralandığı KAP'a bildirilecek.

Bursa'da yağmurla gelen kazalar: 8 yaralı Bursa'da yağmurla gelen kazalar: 8 yaralı

CHP'nin büyükşehir belediye başkan adayları belli oldu! CHP'nin büyükşehir belediye başkan adayları belli oldu!

Kızılay'a kayyum atama kararı iptal edildi Kızılay'a kayyum atama kararı iptal edildi

Bursa'da kasksız sürücü başını kaldırıma çarpıp ağır yaralandı Bursa'da kasksız sürücü başını kaldırıma çarpıp ağır yaralandı

Bursa'da Ezgi öğretmenin ölümü üzdü Bursa'da Ezgi öğretmenin ölümü üzdü

Bursa İznik'te Roma döneminden kalma surlar malzeme deposu oldu! Bursa İznik'te Roma döneminden kalma surlar malzeme deposu oldu!

Bursa'da zirai tarım ilaçları doğada ölüm saçıyor Bursa'da zirai tarım ilaçları doğada ölüm saçıyor

Murat Özdemir akıl hastanesine gönderilecek Murat Özdemir akıl hastanesine gönderilecek

Bursa'da bazı seferler iptal	Bursa'da bazı seferler iptal

Bursa'da intihara kalkıştı! 109 kişinin dolandırıcılık şüphelisi çıktı Bursa'da intihara kalkıştı! 109 kişinin dolandırıcılık şüphelisi çıktı

Bedelliden devletin kasasına 9.5 milyar TL girdi Bedelliden devletin kasasına 9.5 milyar TL girdi

Kadın sürücü elektrikli araca benzin doldurmak isteyince... Kadın sürücü elektrikli araca benzin doldurmak isteyince...