'Eşkıya'nın yapımcısı değişti

'Eşkıya'nın yapımcısı değişti

ATV'de salı akşamı 124'üncü bölümü yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin, yapım şirketi değişti.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugünkü köşesinde Atv'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la ilgili bir değişikliği köşesine taşıdı: ATV'de salı akşamı 124'üncü bölümü yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin, yapım şirketi değişti.  

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Sabina Toziya ve Yalçın Hafızoğlu'nun hayat verdiği Çakırbeyli Ailesi'nin etrafında gelişen olayları ekrana taşıyan projenin düne kadar yapımcısı Raci Şaşmaz'dı. Şaşmaz, aynı zamandaFikirtepe'de kentsel dönüşüm işine giren Pana Yapım'ın da sahibiydi. Fikirtepe'deki kentsel dönüşüm projesinde yaşanan ihtilaflar yüzünden Şaşmaz ekonomik darboğaza girince ve bu durum 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın prodüksiyonunu da etkiler hale gelince, ATV devreye girdi.   

Bir süredir dizi oyuncularının parasını yapım şirketi değil, ATV ödüyordu. Salı akşamları kanala iyi reyting ve reklam getiren dizinin selameti için sonunda taraflar masaya oturdu. ATV, şirketin diziden kaynaklanan borçlarıyla birlikte tüm haklarını Şaşmaz'dan devraldı.   

8 Eylül 2015 tarihinden bu yana yayınlanan ve izlediğim tek dizi olan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı şimdiye kadar Şaşmaz'la Bahadır Özdener yazıyordu. Dizinin haklarının Turkuaz Medya'ya geçmesiyle birlikte, Şaşmaz'ın 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la alakası kalmadı. Bundan böyle dizinin senaryosunu Bahadır Özdener'le Berna Aruz yazacak. 

Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı! Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı!

Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı

Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti

Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret

Trump'a karşı dava açtı Trump'a karşı dava açtı

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Facebook kullananlar için çok önemli haber! Facebook kullananlar için çok önemli haber!

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!