Erol Bedir: Fenerbahçeli yöneticilerle şakalaşıyoruz, yukarıya nasıl çıkarız diye

Erol Bedir: Fenerbahçeli yöneticilerle şakalaşıyoruz, yukarıya nasıl çıkarız diye

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, aynı hotelde kamp yaptıkları Fenerbahçeli yöneticilerle keyifli sohbetler yapıp, şakalaştıklarını belirterek, "Aynı sıraları paylaşıyoruz. Aramızda bir, iki puan var. O bakımdan el ele daha yukarıya nasıl çıkarız diye onu düşünüyoruz" dedi.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, aynı hotelde kamp yaptıkları Fenerbahçeli yöneticilerle keyifli sohbetler yapıp, şakalaştıklarını belirterek, "Aynı sıraları paylaşıyoruz. Aramızda bir, iki puan var. O bakımdan el ele daha yukarıya nasıl çıkarız diye onu düşünüyoruz" dedi.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, açıklamalarda bulundu. İlk yarının son haftalarında sakat ve cezalıların dönmesiyle iyi puan aldıklarını söyleyen Bedir, "Ara olmasa daha iyiydi ama yapacak bir şey yok, kural yok. Arkadaşlar çalışıyorlar, mutlu ve keyifliler. Gayet iyi gidiyor" diye konuştu.

"Transfer yasağımızın olup, olmadığı aklımızda bile değil"

Daha önce yaptığı açıklamalarda aldıkları cezanın şimdi uygulanmasını isteklerini sözlerinin hatırlatılması üzerine Erol Bedir, "Ne kadar haklı olduğumuzu şimdi gördük. Geçtiğimiz yarının ortalarında aşırı cezalar ve sakatlar yüzünden takım kuramaz hale gelmiştik. Keşke cezayı bir sonraki erteleme olsaydı diye düşünülmüştü. Ama şimdi cezalar geri dönüp, son haftalarda aldığımız skorlarla bu cezayı nasıl olsa çekeceksek devre arasında çekmenin daha iyi olduğunu düşündük. Devre arasında 1 veya 2 transfer yapabiliyorsunuz. Kadro kurma ile ilgili şey söz konusu değil. Yaz aylarında farklı bir transfer sezonu var. Transfer yasağımızın olup, olmadığı aklımızda bile değil. Biz elimizdeki oyuncularımıza güveniyoruz. İyi bir kadromuz var. Ceza ve sakatlık yaşamazsak eğer ligde daha iyi şeyler yapacağımızı düşünüyoruz. Bu manada da herhangi bir problemimiz yok" şeklinde konuştu.

"Kulüplerin sahibinin olması"

Bankalar Birliği'nin kulüplerin borçlarının yapılandırması konusu ilgili de konuşan Başkan Bedir, "Bu yapılandırma Ziraat Bankası'nın değil de, Bankalar Birliği'nin yapılandırması. Bu işin maddi boyutunu biraz çözecek. Bütçe biraz daralacak, borçlar yapılandırılacak. Artık oyuncularımıza veya diğer tedarikçilere ödeme noktasında sıkıntı yaşamayacağız. 30-35 yaşına gelmiş insanlara da bu kadar paralar verilmeyecek. Bu sadece bununla olmaz, kulüpler yasasının çıkması lazım. Dernekte statüsünde yada başka yapılarda olan kulüplerin de bir çatı altına alınması lazım. Kuralların olması lazım. Mutlaka olmazsa olmazı, başkan olarak söylüyorum; başkan ve yönetim kurulu üyelerine müteselsil kefalet getirilip, yapmış olduğu borçlardan veya aşırı harcamalardan sorumlu olmaları gerekir. Yoksa öbür türlü sadece kulübü cezalandırıyorsunuz. Bırakıp gidenlere yaptırım yok. Kulüpler yasası çıkarılarak, hem kulüplerin sahibinin olması lazım hem de kulüp yöneticilerine de sorumluluk yüklenmesi gerekir" değerlendirmesinde bulundu.

Aynı hotelde kamp yaptıkları Fenerbahçe ile yöneticilerle sohbet ettiğini belirten Başkan Bedir, "Keyifli sohbetler yapıp, şakalaşıyoruz. Aynı sıraları paylaşıyoruz. Aramızda bir, iki puan var. O bakımda el ele daha yukarıya nasıl çıkarız diye onu düşünüyoruz. Fenerbahçe, Türk futbolunun lokomotiflerinden birisi diğer takımların da olduğu gibi" dedi.

Bursa'da damperi açılan TIR yönlendirme tabelalarını yıktı Bursa'da damperi açılan TIR yönlendirme tabelalarını yıktı

Bursa'da kendisini dolandırdığını iddia eden baba, kızına dehşeti yaşattı  Bursa'da kendisini dolandırdığını iddia eden baba, kızına dehşeti yaşattı

Kerç Boğazı'ndaki kazada 4 Türk hayatını kaybetti Kerç Boğazı'ndaki kazada 4 Türk hayatını kaybetti

Apartmanda yayılan kötü kokudan zemin kattaki komşunun öldüğü anlaşıldı Apartmanda yayılan kötü kokudan zemin kattaki komşunun öldüğü anlaşıldı

Bursa'da 17 yaşındaki genç, av tüfeğiyle ateş açtı: 5 yaralı Bursa'da 17 yaşındaki genç, av tüfeğiyle ateş açtı: 5 yaralı

Bursa'da muhtarlar korosu dinleyenleri coşturdu  Bursa'da muhtarlar korosu dinleyenleri coşturdu

Bursa'da kayıp engelli genç için ekipler seferber oldu Bursa'da kayıp engelli genç için ekipler seferber oldu

Hasta yakınları ile güvenlik görevlileri kavga etti Hasta yakınları ile güvenlik görevlileri kavga etti

Bursa'da FETÖ soruşturmasında 10 kişi tutuklandı Bursa'da FETÖ soruşturmasında 10 kişi tutuklandı

Kayınvalidesini doktora götürürken kazada öldü Kayınvalidesini doktora götürürken kazada öldü

İşte PKK'nın gerçek yüzü İşte PKK'nın gerçek yüzü

Gözyaşı içinde kalan arkadaşlarının sözleri yürek dağladı Gözyaşı içinde kalan arkadaşlarının sözleri yürek dağladı

Bursa'da suya yüzde 10'luk üçüncü indirim Bursa'da suya yüzde 10'luk üçüncü indirim

Kızı ihbar etti, polis ipten aldı Kızı ihbar etti, polis ipten aldı

Levyeyle otomobilin camını kıran kişi kameraya yakalandı Levyeyle otomobilin camını kıran kişi kameraya yakalandı

Hasarlı kaza sonrası otomobilin çarptığı baba ve oğlu öldü Hasarlı kaza sonrası otomobilin çarptığı baba ve oğlu öldü