Erdoğan'ın ziyaret ettiği esnaftan Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Erdoğan'ın ziyaret ettiği esnaftan Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Ankara İskitler'de bir esnafın "Kadere selam, yola devam. Sayın Reis-i Cumhur çayda hazır, kahvede. Devlet ebet müddet" yazılı pankartını gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnafı çat kapı ziyaret etti. İskitler esnafı, Zeytin Dalı Harekatı'na verdikleri desteği dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara İskitler'de bir esnafın "Kadere selam yola devam. Sayın Reis-i Cumhur çayda hazır kahvede. Devlet ebet müddet" yazılı pankartını görünce sanayi esnafını çat kapı ziyaret ederek sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaretinde esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Lastikçi olan Mustafa Ablasız, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretine ilişkin şunları söyledi:

"Memleketin yoğun zamanında bizlere kıymetli zamanını ayırdı ve dostane bir şekilde sohbet ettik. Kendisini çok seviyoruz. Böyle bir Cumhurbaşkanımız olduğu için çok gurur duyuyoruz. Yakınlığı, ilgiyi Cumhurbaşkanımızdan gördük. Daha önce de ziyaretlerde bulunmuştu."

Esnaf Erdal Mutlu ise, "Kadere selam, yola devam. Devlet ebet müddet" yazılı bir pankart hazırladıklarını belirterek, "Bu kelimeler çok önemli, anahtar kelimeler. Bizim önümüz açık. Bizim evimizde düğün, onların evinde matem var. Zor, kolay değil ama bu millet reisin arkasındadır. Afrin meselesini konuştuk. Halkımız da Afrin'e gönüllü olduğunun tescilini yaptı. Afrin için herkes gönüllü. Bu halk Reis-i Cumhur'un arkasında. Cumhurbaşkanımız, Afrin konusunda çalışmaların devam ettiğini, Afrin'in alınacağını söyledi. Karşı tarafın korkusu da bundan. Afrin ile kalmayacağını anlıyorlar" dedi.

Bir diğer esnaf Bülent Candoğan ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoldan geçtiği sırada el salladıklarını, bunun üzerine kendilerini ziyaret ettiğini söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerini kırmadığını ve ziyareti ile onurlandırdığı söyleyen Candoğan, "Genel olarak arkadaşlarımız kendisiyle merhabalaşmak istediler. Ricası olan arkadaşlar kendilerine ilettiler. Özellikle terör olaylarının son bulması için kendilerinin destekçisi olduğumuzu söyledik. En kısa sürede bitmesini istiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız da sürekli mücadele ettiklerini söyledi ve biz de millet olarak yanında olduğumuzu ilettik" ifadelerini kullandı.

Pompalı tüfekle dehşet saçtı: 3'ü çocuk 8 yaralı Pompalı tüfekle dehşet saçtı: 3'ü çocuk 8 yaralı

Türk firmanın kiraladığı yolcu uçağı Cidde'de burun üstü indi Türk firmanın kiraladığı yolcu uçağı Cidde'de burun üstü indi

TSK'dan kahreden açıklama: 2 şehit, 2 yaralı TSK'dan kahreden açıklama: 2 şehit, 2 yaralı

Ankara'da tır ile otomobil çarpıştı: 3 ölü, 1 yaralı Ankara'da tır ile otomobil çarpıştı: 3 ölü, 1 yaralı

Valilik izin verdi, o müdür hakkında soruşturma açıldı! Valilik izin verdi, o müdür hakkında soruşturma açıldı!

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi: ''3. havalimanı bilet fiyatlarını düşürecek'' THY Genel Müdürü Bilal Ekşi: "3. havalimanı bilet fiyatlarını düşürecek"

Hatay'da askeri araç devrildi: Yaralı askerler var Hatay'da askeri araç devrildi: Yaralı askerler var

Korkunç gerçek yanık kokusuyla ortaya çıktı! Korkunç gerçek yanık kokusuyla ortaya çıktı!

Havuza düşerek ölen işitme engelli anneanne ve torununa veda Havuza düşerek ölen işitme engelli anneanne ve torununa veda

Niğde'de iki kardeş yardım bekliyor! Ayda 3 kilo alıyorlar Niğde'de iki kardeş yardım bekliyor! Ayda 3 kilo alıyorlar

BBP'den AK Parti listesine 18 isim girdi BBP'den AK Parti listesine 18 isim girdi

Bursa'da su kesintisi ertelendi Bursa'da su kesintisi ertelendi

CHP'nin Bursa milletvekili adayı listesi kesinleşti CHP'nin Bursa milletvekili adayı listesi kesinleşti

İYİ Parti Bursa milletvekili adayları belli oldu İYİ Parti Bursa milletvekili adayları belli oldu

Ak Parti Bursa aday listesi belli oldu!	Ak Parti Bursa aday listesi belli oldu!

Saadet Partisi Bursa aday listesi belli oldu! Saadet Partisi Bursa aday listesi belli oldu!

HDP Bursa milletvekili adayları açıklandı HDP Bursa milletvekili adayları açıklandı

Listelerin açıklanmasının ardından Bahçeli'den ilk yorum Listelerin açıklanmasının ardından Bahçeli'den ilk yorum