Emre Belözoğlu: Bazı arkadaşlarım futbolu bırakıyor, bir bakıyorum 2 ay sonra...

Emre Belözoğlu: Bazı arkadaşlarım futbolu bırakıyor, bir bakıyorum 2 ay sonra...

Medipol Başakşehirli futbolcu Emre Belözoğlu, futbolu bırakan bazı arkadaşlarının iki ay sonra göbeğini saldığını söyledi.

Takımı hakkında "Öndeler ama yapamayacaklar" algısının bulunduğunu belirten Belözoğlu, "Bu bizim için iyi. Bunun içinde birazcık gizli hayranlık yattığını düşünüyorum. İyi bir kadromuz var ama ekonomik olarak 4 takımın gerisindeyiz. Futbol kimsenin tekelinde olmasın elbette ama şirketleşmenin önünün açılması gerekiyor" dedi.

"Başakşehir'in yakaladığı başarıyı yakalayabileceklerini diğer takımlara inandırdık. 'Şampiyon olsa kim tura çıkacak' yaklaşımı doğru bir yaklaşım değil. 5 yıllık bir kulüpten bahsediyorsunuz" ifadesini kullanan Belözoğlu, şöyle devam etti:

-- Her yıl şampiyonluğa oynuyor. Taraftarımız başarıyla ve iyi oyuncu gelmesiyle artabilir. Robinho'dan beklentimiz yüksek. Şampiyonluk için böyle havaları teneffüs etmiş oyunculara ihtiyaç var. Ligde 51 puanın 42'sini alacak takım var mı düşünmek lazım! Futbolu bırakıp bırakmama konusunda kesin karar vermedim. Önümde 6 aylık bir süre var. Aykut Kocaman ve Abdullah Avcı'yı tanıdıktan sonra teknik direktörlüğe karşı olan tabumu yıktım. Hoca olabilirim. Sportif direktörlük de yapabilirim ama bu sistemin oturması için federasyonun desteklediği bir yapı oluşmalı. İngilizce, İtalyanca, biraz İspanyolca biliyorum. Futboldan sonra dilleri geliştireceğim. Bazı arkadaşlarım futbolu bırakıyor, bir bakıyorum 2 ay sonra göbeği salmış. Ben o motivasyonu kaybedemiyorum. Yani bıraksam da hayata karşı tutkumu kaybedemem.

Otomobil, akaryakıt istasyonuna daldı; faciadan dönüldü Otomobil, akaryakıt istasyonuna daldı; faciadan dönüldü

Korkutan olay! 'Tek tek kapılara vurup herkesi dışarı çıkardım' Korkutan olay! 'Tek tek kapılara vurup herkesi dışarı çıkardım'

Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump görüşmesi için açıklama: İki lider anlaştı Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump görüşmesi için açıklama: İki lider anlaştı

Genç çifti korkunç kaza ayırdı Genç çifti korkunç kaza ayırdı

Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp... Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp...

Kömür kavgasında kan aktı! Kömür kavgasında kan aktı!

İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı

Birlikte çay içti, sonrası korkunç! Birlikte çay içti, sonrası korkunç!

2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı 2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı

Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim? Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim?

Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı

İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde... İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde...

Vitesleri karıştırdı, markete daldı! Vitesleri karıştırdı, markete daldı!

Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı

Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi