Emniyet Müdürü Çalışkan'dan polislere müjde

Emniyet Müdürü Çalışkan'dan polislere müjde

İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan 1 Temmuz 2018 tarihinde emekli olan polislere kahvaltıda bir araya geldi. Çalışkan emekli polislerin emniyet içerisinde iletişimini sağlaması işlemlerinin ve sorunlarının çözülmesi için 'Emekli Personel ile İrtibat Büro Amirliği'ni açtıkları müjdesini verdi.

İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, 1 Temmuz 2018 tarihinde emekli olan polisler için Zeytinurnu Polis Eğitim ve Kongra Merkezi'nde kahvaltıda bir araya geldi.

HER POLİSİN HAYALİDİR EMEKLİ OLMAK

Mustafa Çalışkan, "Yıllarca ölümle burun buruna çeşitli vazifelerde bulundunuz ve her polisin hayali olduğu gibi sağ salim emekliliği hakettiniz." diyererek, ünlü tiyatro sanatçısı Nejat Uygur'un polisler için söylediği 'Bu meslek öyle bir meslek ki, bayram, pazar bilemezsin, hasta olsan yatamazsın, çocuğun doğsa göremezsin, Anan ölse gömemezsin, bu öyle bir meslekki ecelinle bile ölemezsin' sözünü hatırlattı.

EMEKLİ POLİSLERE MÜJDE VERDİ

Mustafa Çalışkan, emekli polislerle birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını da söyleyerek, "Emekli polislerimizin iş ve işlemlerinde yardımcı olmak, onlarla sürekli iletişim içerisinde bulunmak için 'emekli personel ile irtibat büro amirliğini' hizmete açtıklarını söyledik.

İnterpol'ün kırmızı bültenle aradığı Bursa'da yakalanan DEAŞ şüphelisi 3 kadın tahliye oldu İnterpol'ün kırmızı bültenle aradığı Bursa'da yakalanan DEAŞ şüphelisi 3 kadın tahliye oldu

Bursa'da pazarda en az fiyatı artan sebze enginar Bursa'da pazarda en az fiyatı artan sebze enginar

Bursa'da taksiciyi gasp eden sanıktan pes dedirten savunma: ''Param yoktu, panik yaptım'' Bursa'da taksiciyi gasp eden sanıktan pes dedirten savunma: "Param yoktu, panik yaptım"

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Nisan 2019 Salı)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Nisan 2019 Salı)

Deniz Çakır'ın bir yıla kadar hapsi istendi Deniz Çakır'ın bir yıla kadar hapsi istendi

Kağıthane'deki enkaz gün ağarınca ortaya çıktı Kağıthane'deki enkaz gün ağarınca ortaya çıktı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Ünlü ailenin 3 çocuğu hayatını kaybetti Ünlü ailenin 3 çocuğu hayatını kaybetti

Evlenene 24 maaş çeyiz parası! Evlenene 24 maaş çeyiz parası!

Gözler YSK'da! AK Parti temsilcisi Özel: Bugüne kadar verilmiş en kapsamlı dosya Gözler YSK'da! AK Parti temsilcisi Özel: Bugüne kadar verilmiş en kapsamlı dosya

Çayı bu şekilde içmek kansere neden oluyor Çayı bu şekilde içmek kansere neden oluyor

Hamile eşini öldürüp intihar etti Hamile eşini öldürüp intihar etti

Sri Lanka'da 23 Nisan ulusal yas günü ilan edildi Sri Lanka'da 23 Nisan ulusal yas günü ilan edildi

Kibariye'yi kızdıracak görüntüler Kibariye'yi kızdıracak görüntüler

Panikleyince ortalık savaş alanına döndü! Panikleyince ortalık savaş alanına döndü!

Alevleri gören itfaiyeyi aradı ama işin aslı bakın ne çıktı! Alevleri gören itfaiyeyi aradı ama işin aslı bakın ne çıktı!