Döviz bozdurana çekimler bedava

Döviz bozdurana çekimler bedava

Aydın'ın İncirliova ilçesinde, fotoğrafçı Muzaffer Küçük (51), yükselen döviz kuruna tepki göstererek, 1000 dolar ya da euro bozdurana düğün, sünnet ve nişan çekimlerini ücretsiz yapma kararı aldı. Ayrıca 200 dolar ya da euro bozdurarak, makbuzunu getirene ise 12 vesikalık fotoğraf hediye ettiğini söyledi.

Aydın'da fotoğrafçı, evli ve 3 çocuk babası Muzaffer Küçük, yükselen döviz kuruna karşı kampanya başlattı. 1000 dolar veya euro bozdurup, makbuzunu getirene düğün, sünnet ve nişan eğlencelerinin video çekimlerini ücretsiz çekme sözü verirken, 200 dolar veya euro bozdurana ise 12 vesikalık fotoğraf hediye etmeye başladı.

Ülke için herkesin Türk lirası kullanmasının doğru olacağını vurgulayan Muzaffer Küçük, "Devletimin ve milletimin yanındayım. Herkesin de duyarlı olmasını temenni ediyorum. 28 yıldan beri fotoğrafçılık yapıyorum. Böyle bir durumla karşılaşmadım. Dolar kuru eski seviyesine gelene kadar başlattığım kampanya tüm vatandaşlarımız için geçerlidir. Her vatandaş dolarını ve eurosunu bozdursun; gelsin, çekim bizden hediye. 3 gün önce başlattığım kampanya dahilinde bir sünnet eğlencesi çekimi yaptım. Şimdi de Almanya'dan gelen bir dostumuza vesikalık fotoğraf hediye edeceğim" diye konuştu. 

Almanya'da yaşayan ve Türkiye'ye tatile gelen Hatice Şandırlı da 260 euro bozdurarak, getirdiği makbuzla vesikalık fotoğraf çektirdi. Şandırlı, "Tatile geldiğim Türkiye'de dövizin çok yüksek olduğunu öğrendim. 260 euro nakdim vardı, onu bozdurdum. Kampanyaya katılarak, vesikalık fotoğraf hediyesini aldım. Bu kampanyayı yapan Muzaffer Küçük'ü her vatandaş desteklemeli" dedi.


 

Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı

Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı  Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: ''Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: "Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor"

MHP Bursa'dan Dündar'a destek! MHP Bursa'dan Dündar'a destek!

Ahmet Kural'a takipsizlik kararı! Ahmet Kural'a takipsizlik kararı!

Bekâretini 14 milyon liraya sattı! Bekâretini 14 milyon liraya sattı!

Bursa'da köpek ile kuzunun görüntüsü görenleri şaşırtıyor Bursa'da köpek ile kuzunun görüntüsü görenleri şaşırtıyor

Bursa'daki saat kulesinin şalteri yanmış Bursa'daki saat kulesinin şalteri yanmış

Bursa'da bekçi adayları yemin etti Bursa'da bekçi adayları yemin etti

Bursa'da içeride müşterilerin bulunduğu sırada kıraathane kurşunlandı Bursa'da içeride müşterilerin bulunduğu sırada kıraathane kurşunlandı

Bursa Uludağ'ı hiç böyle görmediniz Bursa Uludağ'ı hiç böyle görmediniz