Darıca'nın spor salonu hazır

Darıca'nın spor salonu hazır

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Darıca Bağlarbaşı Ortaokulu'nda inşa edilen Çok Amaçlı Spor Salonu için tanıtım programı düzenlendi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Darıca Bağlarbaşı Ortaokulu'nda inşa ettiği çok amaçlı spor salonu için tanıtım programı düzenledi. Modern mimari yapısıyla dikkat çeken spor salonu hem halkın hem de öğrencilerin faydalanacağı spor salonu olacak. Öğrenciler olumsuz hava şartlarından etkilenmeden spor yapma imkanı bulacakken spor yapmak isteyen vatandaşlar da salondan yararlanabilecek. 

Programda konuşan Başkan Karaosmanoğlu, "Vatandaşımızın müşterek ne kadar ihtiyacı varsa ihtiyaçlarımızı modern dünyanın benzerinden daha güzelini hep birlikte yapıyoruz. Yaptığımız bu salonlar da çocuklarımız spor yaparak sağlıklı kalacaklar. En büyük zenginlik sağlıktır, bu da sporla gelecek. Pırıl pırıl salonumuzda artık spor yapacağız. Annelerimiz için burası aktif olacak. Okul saatleri dışında çocuklarımız burada vakit geçirecek. Şehir hayatının durağan olması bizi spor yapmaya mecbur bırakıyor" dedi. 

Spor Salonu bin 600 metre kare kapalı alan sahip. 15 metre basketbol sahası ile ortak kullanımlı 9 ve 18 metre ölçülerinde voleybol sahası, 220 kişilik tribün, antrenör odası, soyunma odaları, duşlar, bay-bayan engelli tuvaletler, güvenlik-idare odaları, mekanik tesisat odası ve büfe bulunuyor. Ayrıca diğer spor faaliyetlerin yapılabilmesi için 1'nci katta toplam 360 metre karelik 3 adet salon yer alıyor. 

Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor

Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı

Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı

Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak

Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı

Altın alacaklar dikkat! Altın alacaklar dikkat!

Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi

Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek! Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek!

Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)

Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER) Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER)

Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası

İlginç olay ''Bebeğim orada'' dedi otobüsün altına girdi İlginç olay "Bebeğim orada" dedi otobüsün altına girdi