Cumhurbaşkanı Erdoğan, sandık başkanlarına seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sandık başkanlarına seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İstanbul Sandık Başkanları Buluşması'nda konuştu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Tüm sandıkların kontrol altında tutulması, sandıkların tam hakim olmak için bu toplantıyı yapıyoruz. Sandıklarda en ufak bir su sızmasına, kaçağa yol vermeyiz. Ortalama bir sandıkta 300-350 seçmen var. Bunları paylaşacağız. Gençler gençlere, kadınlar kadınlara, ana kademe ana kademeye ulaşacak, bunların üzerinde çalışacağız.

"DAHA DA GELİŞTİRECEĞİZ"

İstanbul'da tam manasıyla sandıklara hakim olmak için bu toplantıyı yapıyoruz. Bizde sandık esaslı seçim çalışması modeli vardır. İstanbul'u 1 Nisan'dan itibaren daha da geliştirerek bu yola devam edeceğiz. Bugün Atatürk Kültür Merkezi'nin yeni binasının temelini attık. Muhteşem bir opera binası yapıyoruz. İstanbul'da inşallah Binali Yıldırım kardeşimizle bu yola devam edeceğiz. Yiğit yattığı yerden belli olur. Taksim muhteşem bir meydana kavuşacak. Meydan tamamen yürüyüş yolu olacak, Sultanahmeti'i de, Beyazıt'ı da bu hale getireceğiz.

"ÇÖP, ÇAMUR, ÇUKUR: CHP BUDUR"

Çöp, çamur, çukur, CHP budur. İstanbul'u bu fakire verdiğiniz zaman İstanbul'da çöp dağları vardı. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz, daha da iyi olacak. Görevi devraldığımızda İstanbul'da doğal gazın girdiği ev sayısı 50 bindi. Hapse girerken doğal gaz giren ev sayısı ise 1 milyon 50 bin. Haliç'in çamurunu çıkardık, 9.5 km uzaklıkta Alibeyköy'deki taşocaklarına taşıdık, 650 bin metrekare alan kazandık.

"HALLERDE TERÖR ESTİRENLERİN İŞİNİ EN KISA ZAMANDA BİTİRİRİZ"

Domates, patates, patlıcan diyorlar. Bunların hepsi yutturmaca. Bir çete de öyle türedi. Biz de tanzim satışlarla illere giriyoruz. Halde rapor tutmaya çalışanlarımızı dövmeye çalıştılar. Eğer kendini devletten güçlü zannedenler varsa bilsinler ki devlet teröristlere nasıl Cudi'de, Gabar'da işini bitirdiyse halde terör estirenlerin işini de biz en kısa zamanda bitiririz.

Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor

Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı

Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı

Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak

Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı

Altın alacaklar dikkat! Altın alacaklar dikkat!

Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi

Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek! Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek!

Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)

Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER) Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER)

Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası

İlginç olay ''Bebeğim orada'' dedi otobüsün altına girdi İlginç olay "Bebeğim orada" dedi otobüsün altına girdi